Anasayfa / Dünya / Kendi Çocuklarını Kaçırdılar!

Kendi Çocuklarını Kaçırdılar!


İngiltere, tedavi gördüğü hastaneden anne ve babası tarafından kaçırılan beş yaşındaki Ashya için alarma geçti.

cocugunu kacirdi

Beyninde bulunan tümör nedeniyle İngiltere’nin Southampton kentindeki hastanede tedavi altından tutulan beş yaşındaki Ashya King, dün annesi 45 yaşındaki Nahgemeh King ve babası 51 yaşındaki Brett King tarafından hastaneden kaçırıldı.

1738165170084

Southampton Hastanesi yetkilileri, Ashya’nın ciddi bir beyin ameliyatının ardından tedavi gördüğünü, konuşamadığını ve yürüyemediğini, çocuğun hayati riskinin bulunduğunu ve en kısa süre içinde tıbbi müdahalenin gerektiğini belirtti.

Diğer yandan King ailesinin bir yakını Ashya’nın anne babasının çocukları için artık bir umut kalmayınca onu kaçırdıklarını ileri sürdü. Katie Fletcher, Ashya’nın kaçırıldığı bölgedeki polis karakolu olan Hampshire Karakolu’nun Facebook sayfasına ”Ben Ashya’nın annesinin arkadaşıyım, Brett ve Nahgemeh çocuklarına İngiltere’de artık hiçbir şey yapılamayacağını düşündükleri için onu yurt dışında tedavi etmek istiyorlar. Lütfen onları yargılamayın. Gerçekten iyi bir aile ve onların bunu oğullarına yardım etmek için yaptıklarına inanıyorum” diye yazdı.

1737449656267

İngiltere polisi Ashya’nın en son Southampton’dan Fransa’ya giden feribotta görüldüğünü ve büyük olasılıkla İspanya’da olduğunu tahmin ediyor. kaynak: mynetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top