Anasayfa / Magazin / Kenan Işık’tan Haber Var!

Kenan Işık’tan Haber Var!


Mat ayından beri tedavi gören zaman zaman yoğun bakımda yatan ünlü oyuncu Kenan Işık tedavinin devamı için Almanya’da bir rehabilitasyon merkezine transfer edildi.

kenan isik haber var

Mart ayından beri tedavi gören zaman zaman yoğun bakımda yatan ünlü oyuncu Kenan Işık tedavinin devamı için Almanya’da bir rehabilitasyon merkezine transfer edildi.

Geçtiğimiz Mart ayında kafa travması geçirerek tedavi altına alan ünlü oyuncu ve sunucu Kenan Işık, Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden Almanya’daki bir rehabilitasyon merkezine transfer edildi.
Kenan Işık’ın tedavi gördüğü Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:”Kenan Işık tedavisini sürdürmek üzere 29 Temmuz 2014 tarihinde Amerikan Hastanesi’nden Almanya’daki bir rehabilitasyon merkezine transfer edilmiştir. 21 Mart 2014 tarihinde geçirdiği kafa travması nedeniyle hastanemiz acil servisine getirilen Kenan Işık, beyin kanaması saptanarak ameliyata alınmıştı.

Yoğun bakım ünitemizdeki başarılı tedavisi sonrasında, yaşamsal tehlikesinin ortadan kalkması üzerine, tedavisi 15 Mayıs 2014’ten bu yana servisteki odasında sürdürülmekteydi.” kaynak: bucagundemSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top