Anasayfa / Magazin / Kenan Işık’tan Flaş Haber!!

Kenan Işık’tan Flaş Haber!!


Doktorlar Kenan Işık için bu aşamadan sonra beyin kendi haline bırakılarak gelişmeleri takip etme yoluna gideceklerini belirtti.

21 Mart’ta beyin kanaması geçiren ve o günden bu yana tedavi gören Kenan Işık’ın sağlık durumu hakkında yeni gelişmeler oldu.Dadı ve özellikle Kim Milyoner Olmak İster’deki sunuculuğuyla bilinen tiyatrocu bir hafta daha yoğun bir şekilde takip edilecek doktorlar tarafından.

Amerikan Hastanesi’nde olan ve 14 gündür uyutulan Kenan Işık’ın eşi Beril Işık “Doktorlar olumlu noktaya gelindiğini söylediler. Durumun stabil olduğunu ortaya çıkan bulgularda beyinde herhangi bir komplikasyonun olmadığını ifade ettiler. Bu aşamadan sonra beynin kendi haline bırakılarak gelişmeleri takip etme yoluna gideceklerini belirttiler. Beynin dış dünya ile bağlantısının kesilip yani uyutulma sürecinin devamı ile birlikte yol haritasının belirlenmesi için bundan sonra ortaya çıkacak klinik bulguların takip edileceğini vurguladılar” şeklinde açıklama yaptı. kaynak androhitSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top