Anasayfa / Magazin / Kenan Işık’tan Bir İyi Bir Kötü Haber!

Kenan Işık’tan Bir İyi Bir Kötü Haber!


Almanya’ya götürülen duayen tiyatro sanatçısı ve ünlü sunucu Kenan Işık’tan yüzleri güldüren bir haber geldi.

kenan isik haber 470343

Geçirdiği beyin kanaması sonucu uzun süredir yoğun bakıımda tedavisi süren Kenan Işık, yeniden Türkiye’yye dönüyor. Dönüyor lakin bilincide hala açılmış değil…

Geçirdiği beyin kanaması sonucu uzun süredir yoğun bakımda tedavisi süren ve bir süre önce de Almanya’ya götürülen duayen tiyatro sanatçısı ve ünlü sunucu Kenan Işık İstanbul’a geri getiriliyor.

Kenan Işık’tan 2 haber var: 1’i iyi 1’i kötü..

İyi Haber Kenan Işık Türkiye’ye dönüyor ve gözleriyle iletişim kurabiliyor, kötü haberse bilinci hala kapalı:(

KENAN IŞIK 1 HAFTA SONRA DÖNÜYOR

Kenan Işık 1 hafta sonra Almanya’dan Türkiye’ye getirilecek.Türkiye’de tedavisi sürerken Almanya’da bulunan özel bir rehabilitasyon merkezine götürülmesini uygun gören ailesi şimdide bu kararı aldı.

Geçirdiği travma sonrası hastaneye kaldırılan ve Almanya’da Freidrichshafen kendinte bir sağlık merkezine götürülülen Kenan Işık’a 21 Mart tarihinde beyin kanaması teşhisi konulmuştu.

BİLİNCİ KAPALI

Kenan Işık’ın son durumuna dair Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan haberde gözleriyle ileşitim kurabildiği ve vücudunu dik tutabildiği bundan sonra tedavisine evinde devam edileceği açıklandı. Kenan Işık’ın bilincinin kapalı olduğu da gelen bilgiler arasında. kaynak: siirtajansSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top