Anasayfa / Magazin / Kenan Işık’ın Eşi açıkladı!

Kenan Işık’ın Eşi açıkladı!


Kenan Işık, elim bir kaza ile beyin kanaması tanısı ile hastaneye kaldırılmıştı.

Uzun zaman oldu. Kim Milyoner olmak ister yarışması hayranları onu bekliyorlar. Kenan Işık ise eşi ve çocukları için hayata tutunuyor.Kenan Işık’ın eşi ve çocukları ile olan mutlu evliliği herkesçe biliniyordu.Allah’ın izni ile eşi , çocukları ve tabi sevenlerine kavuşacak.

Eşi hastaneye yatan Beril Hanım, o günden beri başından ayrılmadı.Eşine sevdiği şiirleri okuyan Beril Hanım, bu günlerin de geçeceğine inanıyor.Ve dik durmaya çalışıyor.

Hastanede açıklamayı gazetecilere yapan Beril Işık, şunları söyledi;

“Refleks olarak dokunmaya ve sese bilinçsiz olarak gözlerini açıp kapatıyor. Çok sevdiği ve kendisinin de zaman zaman söylediği şiirleri dinletiyoruz. Bilinci kapalı olmasına karşın algıları açık. Kitap ve şiir okuduğumuzda yüzünün şeklinin değişmesi ve ifadesinden, okunanları algıladığını gösteriyor. Solunumunu kendisi yapıyor.”

BERİL IŞIK KİMDİR?

Beril Işık (48 yaşında, Diş Hekimi, Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü birinci sınıf öğrencisi, 22 ve 8 yaşında iki oğlu var)

1978’de Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldum. Mezun olduktan sonra 26 yaşında evlendim ve çalışmaya başladım. 28 yaşında anne oldum. Bir süre mesleğimi yaptım, sekiz yıl önce sıkılıp mesleğimi bıraktım. 40 yaşında ikinci kez anne oldum. Hayat felsefem hep bir şeyleri kaçırmamak, kaçırdığımı fark ettiysem bunu en kısa sürede telafi etmekti. Ev hanımı olmak, çocuk büyütmekten sıkıldım. Öğrenme sürecine girmeye karar verdim. Kenan Işık’la 13 yıldır evliyim. Hayattan herhangi bir şekilde tatminsizliğim yoktu. Zamanım da yoktu. Fırsat buldukça okuyan bir anneydim. Ama onun ötesinde entelektüel birikimimi artırmak istedim. Hayatımı değiştirmenin tam sırasıydı. Eşimi ve çocuklarımı huzursuz etmeden kendime fırsat yaratmaya çalıştım. Tek tercih yaptım ve istediğim bölümü . kaynak kazandımkadinhaberleriSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top