Anasayfa / Magazin / Kenan Işık’ın En Kritik Günü!

Kenan Işık’ın En Kritik Günü!


Ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık hastaneye kaldırılmasından sonra sağlık durumunun sürekli merak konusu olması üzerine, bugün gelen bilgi sevelerini meraklandırdı.

Kenan Işık 821351787

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışması programının başarılı sunucusu Kenan Işık spor yapmak için gittiği otelde rahatsızlanarak yere düşmüştü. Kafasını betona çarpan Kenan Işık beyin kanaması geçirerek Amerikan Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Sağlık durumu ciddiyetini koruyan Kenan Işık, yoğun bakımda tedavi görmeye devam ediyor.

KENAN IŞIK İÇİN KRİTİK GÜN

Spor yaparken düşüp kafasını betona vuran ve beyin kanaması geçiren Kenan Işık’ın yoğun bakımdaki tedavisine devam ediliyor. Kenan Işık’ın dün MR’ı çekildi. Doktorlar bugün MR sonuçlarını açıklayacak. Eşinin başından hiç ayrılmayan Beril Işık son yaşananlarla ilgili bilgi verdi.

Beril Işık, Kenan Işık’ın bir kaç gün içerisinde solunum destek cihazından ayrılacağını söyledi. Kenan Işık’ın şuanda solunumunu kendisinin yapabildiğini söyleyen Beril Işık, MR’ın sonucuna göre bu cihazında desteğinin kesileceğini böylelikle makineye bağımlılığın sona ereceğini belirtti. Bu olay Kenan Işık’ın uyandırılmasında önemli bir aşama.kaynak:mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top