Anasayfa / Magazin / Kazım Koyuncu’nun babası kanserden öldü

Kazım Koyuncu’nun babası kanserden öldü


Karadenizli merhum sanatçı Kazım Koyuncu’nun babası 85 yaşındaki Cavit Koyuncu, Artvin’de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Kazım Koyuncu da kanserden hayatını yitirmişti.

haber detay h698465

Karadenizli merhum sanatçı Kazım Koyuncu’nun babası 85 yaşındaki Cavit Koyuncu, Artvin’in Hopa İlçesi’nde tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

BİR SÜREDİR HOPA DEVLET HASTANESİ’NDE TEDAVİ GÖRÜYORDU
Kanser hastalığı nedeniyle 33 yaşında hayatını kaybeden ünlü sanatçı Kazımı Koyuncu’nun babası Cavit Koyuncu da aynı hastalık nedeniyle bir süredir Hopa Devlet Hastanesi’nde tedavi görüyordu.

YARIN TOPRAĞA VERİLECEK
Bu sabah hayatını kaybeden 6 çocuk babası Cavit Koyuncu, yarın Sugören Köyü’nde öğle namazı sonrasında toprağa verilecek.

DEMİRTAŞ VE YÜKSEKDAĞ, CAVİT KOYUNCU’NUN VEFATI NEDENİYLE TAZİYE MESAJI YAYIMLADI
HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, sanatçı Kazım Koyuncu ve Niyazi Koyuncu’nun babası Cavit Koyuncu’nun vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.

HDP’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Demirtaş ve Yüksekdağ, Cavit Koyuncu’nun vefatını derin bir üzüntüyle öğrendiklerini belirtti.

Mesajda, şu ifadelere yer verildi:

“Çok sevgili Cavit Koyuncu’yu kaybetmemizden dolayı duyduğumuz acı vesilesi ile 2005 yılında yitirdiğimiz Kazım Koyuncu’yu da yeniden sevgi ve saygı ile anıyoruz.
Cavit Koyuncu’ya Allah’tan rahmet, ailesine, dostlarına ve halklarımıza başsağlığı diliyoruz.” kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top