Anasayfa / Gündem / Kayıp kızla ilgili korkutan iddia !

Kayıp kızla ilgili korkutan iddia !


Mersin’de 15 yaşındaki Mihriban’ın kaçırıldı iddiası

Mersin’in Tarsus ilçesinde 15 yaşındaki kızlarının kaçırıldıklarını iddia eden anne ve baba, savcılığa şikayette bulundu. Aile, kızlarının sağ salim bulunmalarını istedi.
haber detay h8677486536

Tarsus’un Akgedik Mahallesi’nde ikamet eden Mustafa Tilev (50) ve Cemile Tilev (43) 15 yaşındaki Mihriban isimli kızlarının dün akşam saatlerinde evlerinden kaçırıldıklarını iddia etti.

Tarsus Adliyesi’ne gelen aile, savcılığa şikayette bulundu. Savcılık çıkışında gazetecilere konuşan baba Mustafa Tilev, “Kızım daha 15 yaşında neyin ne olduğunu bilmiyor. Biz evladımızı istiyoruz. Büyüklerimize, adalete sığınıyoruz. Kızımın yaşı küçük, bundan yuva kurulmaz bu daha sabi. Akşam yemekten sonra kızıma ben çay koymasını söyledim. Bundan 10 dakika sonra kızıma seslenince ses vermedi. Her yere baktık bulamadık. Meğerse tanıdık iki kişi arkada kapıdan gelmiş kızımı kandırarak alıp götürmüşler. Ben kızımın sağ salim getirilmesini istiyorum.” dedi.
haber detay h687458586054_x_o

Kızının daha küçük olduğunu söyleyen anne Cemile Tilev ise “Kızım daha 15 yaşında bu kanuna sığmaz. Eğer sığmış olsaydı ‘amin’ derdim. Bu olacak iş mi! Benim kızımı iki kardeş gelip kandırıp arabayla kaçırıyorlar. Biz şikayetçiyiz. Kızımız sağ salim bulunmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Anne ve babanın yaptığı şikayetin ardından savcılığın olayla ilgili soruşturma başlattığı belirtildi. kaynak haberturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top