Anasayfa / Dünya / Kayıp Kızın Cesedi 15 Yıl Sonra Bulundu

Kayıp Kızın Cesedi 15 Yıl Sonra Bulundu


Almanya’da okuldan dönerken kaybolan ve tüm aramalara rağmen 15 yıldır bulunamayan Peggy Knobloch davasında bugün önemli gelişme yaşandı.

LICHTENBERG kentinde bir mantar toplayıcısı, ormanda insana ait iskelet parçaları bulunca polise haber verdi. Olay yerine polisle birlikte giden Gera Savcılığı’ndan yetkililer, kemikleri toplayıp adli tıp kurumuna götürdü. Yapılan ilk incelemede kemiklerin bir çocuğa ait olduğu anlaşıldı.

Kemiklerin bulunduğu yerin, 15 yıl önce 9 yaşındayken kaybolan Peggy Knobloch’in evine 15 kilometre mesafede olması, akıllara bu olayı getirdi. Adli tıpta yapılan incelemelerin ardından kemiklerin Peggy Knobloch’a ait olduğu ortaya çıktı.
haber detay h7866744563

HER YERDE DİDİK DİDİK ARANDI
Peggy, 7 Mayıs 2001’de kaybolduktan sonra bütün aramalara rağmen bulunamayınca zihinsel engelli Ulvi K., katil zanlısı olarak tutuklandı. Polise avukatsız ifade veren Ulvi, önce küçük kızı öldürdüğünü söyledi, daha sonra ifadesini reddetti. Buna rağmen Peggy’nin katili olduğu gerekçesiyle mahkûm oldu.
habe rdetay h89677846368586166

CENAZESİZ MEZAR YAPTIRDI
Ulvi K.’nin avukatı 2013’te ‘yargı hatası’ olduğunu ortaya çıkarınca dava yeniden görüldü. Suçsuz olduğu anlaşılan Ulvi K., 14 yıl sonra 2015’te serbest kaldı. Polis, Peggy’nin cesedini bulmak için birçok yerde arama yaptı. Bir bahçenin avlusu tamamen söküldü. Ancak hiçbir yerde izine rastlanamadı. Peggy’nin annesi, kızının cesedinin bulunamamasına rağmen mezar yaptırdı.
haber detay h87676663

KATİL BULUNACAK MI
Peggy’nin katil zanlısı olarak Holger E. adlı kişiden de şüpheleniliyordu. İki yaşındaki kendi kızına cinsel tacizden altı yıl hapis cezasına çarptırılan Holger E.’de, Peggy’ye ait bir fotoğraf ve evinde okul defteri bulunmuştu. Sorgulanan Holger E., Peggy ile ‘cinsel yakınlaşması’ olduğunu söyledi. Ancak delil yetersizliği nedeniyle yargılanamadı.
Knobloch-584625

Şimdi herkes, küçük kızın kemiklerinin bulunmasıyla birlikte cinayetin aydınlanıp aydınlanmayacağını merak ediyor. kaynak hurriyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top