Anasayfa / Gündem / KAYIP KADER’i Müge Anlı buldu

KAYIP KADER’i Müge Anlı buldu


Turgutlu’da iki aydır kayıp olan iki çocuk annesi Kader Hamarat Ankara’da bulundu. “Müge Anlı ile Tatlı Sert” ekibinin ulaştığı Hamarat, ablası ile Turgutlu’ya döndü

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde ikamet eden ve yaklaşık iki ay önce ortadan kaybolan 2 çocuk annesi Kader Hamarat, Ankara’da bulundu.

Kader Hamarat’ın çeşitli bar ve gece kulüplerinde çalıştığı ileri sürüldü. Hamarat’ın ailesi, ATV’de yayınlanan ve Müge Anlı tarafından hazırlanıp sunulan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına çıkarak kızlarından haber alamadıklarını ifade etti.
haber-detay-h-6847465056405643

Ablasıyla buluştu
Programın ardından tüm Türkiye’nin ilgisini üzerine çeken Kader Hamarat ile ilgili ihbarlar gelmeye başladı. Ankara’dan geldiği öğrenilen bir ihbar üzerine Ankara’ya giden “Müge Anlı ile Tatlı Sert” ekibi, Ulus semtinde ihbarda bulunan kişiyi buldu. Kader Hamarat’ı görüp konuştuğunu, onunla sohbet ettiğini söyleyen kişi, Kader’in kendisini “Alev” olarak tanıttığını ancak programda anlatılanlarla Kader’in kendisine anlattıklarının birebir örtüştüğünü ifade etti.

Bunun üzerine ekipteki üyeler ihbarcının verdiği bilgilerden yola çıkarak Kader Hamarat’a ulaştı ve ailesine bulunduğu bilgi verildi. Kader Hamarat’ın ablası hemen Ankara’ya hareket ederek kardeşiyle buluştu. Ankara’da çeşitli bar ve gece kulüplerinde çalıştığı iddia edilen Kader Hamarat’ın ablası ile yola çıktığı ve Turgutlu’ya getirildiği öğrenildi. kaynak yeniasir
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top