Anasayfa / Gündem / Kayıp Irmak Olayında Yeni Gelişmeler

Kayıp Irmak Olayında Yeni Gelişmeler


Müge Anlı’nın ve polisin heryerde aradığı Irmak olayında yeni gelişmeler yaşandı.

Günlerdir küçük Irmak’ın kaybı ile ilgili program yapan Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibi 20 Ekim programında Himmet Aktürk’ün yaptığı çelişkili konuşmaların altını çizerek detayları ortaya koyuyor.

Müge Anlı’nın ve polisin heryerde aradığı Irmak olayında yeni gelişmeler yaşandı.
haber-detay-h7468054635463

Pazartesi günü Irmak’ın anne ve babasının kızlarının bulunması için Müge Anlı’ya başvuru yapmasının ardından Anlı ve ekibi küçük kızı arama çalışmalarına başladı. Ancak Manisa’da annesi babası evde iken evinin önünde oynayan ve bir süre sonra ortadan kaybolan 3.5 yaşındaki Irmak Kupal’dan kaybının yedinci gününe gelinmesine rağmen hala herhangi bir ize rastlanamadı.

Babanın kendi mahallesinde oturan Himmet Aktürk’e dikkatleri çekmesi üzerine programa davet edilen Aktürk’ün bilgisine başvuruldu. İlk programda önce küçük kızdan haberi olmadığını ifade eden Aktürk daha sonra küçük kızı gördüğünü ancak kapısından koyduğunu anlatıyor. Kızın kayıp olduğunu öğrenince de küçük kızı aramak yerine hurda satmaya giden Aktürk’ün anlattıkları mantık çerçevesine uymadığı düşünülüyor.

Bugün yapılan yayında Himmet Bey’in akşam ekip arkadaşları tarafından oteline bırakılmak istendiğinde kaldığı otel için burası benim otelim mi? diyerek hatırlamadığını anlatan Anlı, Himmet Bey’in bu unutma sorununa rağmen Irmak’ın adını hatırlıyor olasını tuhaf bulduğunu belirtti. Evinin polis tarafından aranmaya başlamasının ardından Himmet Bey’in evde kan, saç gibi deliller bulunabilir, ben suçsuzum, benim başımı yakacaklar diyerek ağladığına dikkat çeken Anlı, evde ne arandığın kendisinin dahi biliyor olmasına rağmen Himmet Bey’in bunu nereden çıkardığını anlamadığını ifade etti.

Canlı yayında Himmet Bey tarafından bahsi açılan pembe battaniyenin üzerinde duran Müge Anlı, izleyicinin neden bu kadar bu battaniye üzerinde durulduğunu merak ettiğini düşünerek, arama köpeğinin bahçeden sonra eve girdiğinde bu bahsi geçen pembe battaniyeye yoğunlaştığını anlattı. kaynak magazinekstraSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top