Anasayfa / Gündem / Kayıp esnaf aranırken kesik bacak bulundu

Kayıp esnaf aranırken kesik bacak bulundu


Denizli’de Buldan İlçesi’nde üç gündür kayıp olan 37 yaşındaki Hasan Esen’in bulunması için arama kurtarma ekipleri çalışma başlattı

haber detay h8776844656

Arazideki aramada, parmak uçları yanmış, kesik bir bacak bulundu. Bacağın kime ait olduğunun belirlenmesi için başta Esen’in olmak üzere yakınları kayıp olan kişilerden alınacak örneklere DNA karşılaştırması yapılacağı öğrenildi.

Buldan’da 8 ay önce tantuni işletmeciliğine başlayan Hasan Esen, üç gün boyunca işyerini açmayınca merak eden arkadaşları polise başvurdu. Esen’in evine gitmediği anlaşılınca, polise haber verildi.

Polis, kayıp Hasan Esen’i aramaya başladı. Bu sırada, Buldan’la sınır olan Manisa’nın Sarıgöl İlçesi’ne bağlı Dindarlı Mahallesi’nde dağlık alanda parmak uçları yakılmış kesik bir bacak bulundu. Bunun üzerine dağlık araziye giden jandarma ve AFAD ekipleri, bacağın ait olduğu bedeni aramaya başladı. Bölgedeki Yörüklere ait çoban köpekleri tarafından bulunan bacağın bir kısmının hayvanlar tarafından yendiği de belirlendi.
haber detay h483272574522
Bulunan bacağın kime ait olduğunun belirlenmesi için başta Esen’in olmak üzere yakınları kayıp olan kişilerden alınacak örneklerle DNA testi yapılacağı belirtildi. Bir süre devam edilen çalışmalara ise sonuç alınamayınca ara verildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. kaynak haberturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top