Anasayfa / Gündem / Kayıp Eren, seri katil kurbanı mı?

Kayıp Eren, seri katil kurbanı mı?


Seri katil Atalay Filiz’in son görüntülendiği Buca’da 3 gün önce kaybolan 18 yaşındaki Eren Yılmaz’dan hala haber yok. Katilin İzmir’de de cinayet işlemiş olabileceği düşüncesiyle kentte son günlerdeki kayıp vakalarını araştıran polis, Eren Yılmaz’ı seri katilin öldürmüş olabileceği ihtimalini de değerlendiriyor

haber detay h47684665465

Ankara’da iki, İstanbul’da bir kişiyi öldürdüğü suçlamasıyla aranan seri katil Atalay Filiz’in en son kameralarca görüntülendiği İzmir Buca’da şüphe uyandıracak bir gelişme yaşandı. Buca’da lise 2. sınıf öğrencisi Eren Yılmaz’dan 3 gündür haber alınamaması akıllara, “Eren Yılmaz’ın seri katil kurbanı olabileceği” kuşkusunu getirdi. Seri katilin İzmir’de de cinayet işlemiş olabileceği düşüncesiyle kentte son günlerdeki kayıp vakalarını araştıran polis, Eren Yılmaz’ı seri katilin öldürmüş olabileceği ihtimalini de değerlendirmeye aldı.

18 yaşındaki oğlunun daha önce hiç evden kaçmadığını, bir yere giderken bile kendisine mutlaka haber verdiğini dile getiren gözü yaşlı anne Melek Balak, “Oğlumu polisin yanı sıra, arkadaşları ve belediye çalışanları olarak bizler de arıyoruz. Adeta yer yarıldı içine girdi. 3 gündür ne bir iz, ne bir haber var. Oğlumun en son bir kişiyle tartıştığını görenler var. Sonra da Yıldız Mahallesi bölgesinde ormanlık alana girdiğini görenler olmuş. Ancak bir daha kendisini gören yok. Bir ihtimal de olsa oğlumun, ormanlık alanda saklanabileceği belirtilen seri katilin kurbanı olabileceği aklıma geliyor. Oğlumun nerede olduğu konusunda bilgisi olan varsa lütfen insanlık namına polise başvursun” dedi.

‘BUHAR OLUP UÇMADI YA’
Eren Yılmaz’ın Buca Belediyesi’ne bağlı Gölet Dinlenme Tesisleri’nin yöneticisi olan annesi Melek Balak, “Oğlum bir kişi ile tartışıp kavga etmiş. En son Buca’da ormanlık alana gittiği yönünde bir bilgi geldi. Aklıma kötü kötü ihtimaller geliyor. Oğlum, ormanlık alanda saklanabileceği ileri sürülen seri katil Atalay Filiz’le karşılaşmış ve onun kurbanı olmuş olabilir mi? Oğlum buhar olup uçmadı ya. Yavrumun bir an önce bulunmasını istiyorum” dedi.

POLİS HER YERDE ARIYOR
Polis, görgü tanıkları ve arkadaşlarının ifadesine başvururken, Eren Yılmaz’ın GSM kayıtları ve telefonundan en son olarak nerede baz istasyonu sinyali alındığı araştırılıyor. Yılmaz’ın en son girdiği belirtilen ormanlık alan da didik didik aranmasına rağmen Yılmaz’ın bir izine rastlanmadı.
kaynak posta
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top