Anasayfa / Gündem / Kayıp çocuk, kendisini bulanın kucağında uyudu

Kayıp çocuk, kendisini bulanın kucağında uyudu


ADANA’da cep telefonu bayiliği yapan Şener Baykal, sokakta ağlayan 4 yaşlarındaki erkek çocuğuna sahip çıktı. Baykal’ın, uzun süre susturmaya çalıştığı minik Arda kucağında uyuyunca polise, onlar da karakola gelen ailesine teslim etti.

haber detay h819778260646

Merkez Yüreğir İlçesi’nin Yamaçlı Mahallesi Süleyman Vahit Caddesi’nde iş yeri bulunan Şener Baykal’ın dikkatini ağlayarak dolaşan küçük çocuk çekti. Çıplak ayaklı çocuğu işyerine alan Baykal, süt ve çikolata ikram edip sakinleştirmeye çalıştı.

Yakınlık kurmaya çalıştığı çocuğu oyalamak için civciv de getiren Baykal, 155’i arayarak, polisten yardım istedi. Adının Arda olduğunu söyleyen küçük çocuk, Şener Baykal’ın kucağından inmedi. Müşterileriyle bile bu şekilde ilgilenen Şener Baykal, uyuya kalan Arda’yı gelen ekiplere teslim etti.
haber detay h6781147865610
Derin uykuya dalan minik Arda, karakola götürüldü. Küçük çocuk, bu sırada kayıp başvurusu için karakola gelen ailesine teslim edildi.

Çocuğun ağladığını görünce kayıp olabileceğini düşündüğünü anlatan Şener Baykal, “Bizim yaşadığımız bölge karışık bir yer. Suriyeli aileler de bulunuyor. Ağlarken görünce, kendi çocuğum gözlerimin önüne geldi. Hemen sahip çıktım, ilk başlarda yabancı olduğum için soğuk durdu. Ama sonra ısındı, kucağımdan inmedi. Ailesine teslim edilmiş çok mutlu oldum” dedi. kaynak hurriyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top