Anasayfa / Gündem / KASTAMONU’DA 22 GÜNDÜR KAYIP KADININ CESEDİNE ULAŞILDI

KASTAMONU’DA 22 GÜNDÜR KAYIP KADININ CESEDİNE ULAŞILDI


Kastamonu’da 22 gün önce kaybolan Selma Köse’nin cesedine ulaşıldı.

haber detay h8756748685468314_1

Edinilen bilgiye göre, Pınarbaşı ilçesine bağlı Esentepe köyünde hayvan otlatmak için evden çıkan ve bir daha haber alınamayan Selma Köse, yapılan ihbar üzerine Kastamonu İl Afet ve Acil Yardım Müdürlüğü ekipleri ile Jandarma ekipleri tarafından 22 gündür aranıyordu.

Mantar toplamak için ormanlık alana çıkan Sabire Köse, yanındaki köpeğin başka yöne gitmesi sonucu köpeği takip etti. Bu esnada 22 gün önce kaybolan Selma Köse’nin cesediyle karşılaşan Sabire Köse, durumu ekiplere bildirdi.

Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme ekiplerinin incelemesinin ardından Selma Köse’nin cesedi, otopsi yapılmak üzere Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Selma Köse’nin ormanlık alanda cesedini bulan Sabire Köse, cesedi köye yaklaşık bir kilometre uzaklıkta ormanlık alanda bir çalılığın dibinde bulunduğunu söyledi.

Mantar toplamak için ormanlık Alana geldiğini söyleyen Sabire Köse, mantar topladığı esnada Selma Köse’nin cesedini bulduğunu kaydetti.

Öte yandan, akli dengesi yerinde olmayan Selma Köse’nin bundan 3 ay önce de kaybolduğu ve ekipler tarafından üç gün sonra ormanlık alanda bulunduğu belirtildi. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top