Anasayfa / Gündem / Karnındaki 8.5 Aylık Bebeğe Rağmen 3. Kattan Atlayarak..!

Karnındaki 8.5 Aylık Bebeğe Rağmen 3. Kattan Atlayarak..!


Ailevi bir takım problemler yüzünden uzun süredir psikolojik destek aldığı iddia edilen genç kadın, karnındaki bebeğe aldırmadan 3. Kattan atlayarak intihar girişiminde bulundu.

Aydın’ın Söke İlçesi’nde yaşayan 35 Yaşındaki U.Ş.E 3.kattaki bir apartman dairesinde bulunan evlerinin penceresinden atlayarak yaşamına son vermek istedi. Yapılan ilk müdahalelerin ardından yaralı olarak kurtulmayı başaran U.Ş.E sağlık ekiplerince tedavisine başlanmak amacıyla hastaneye kaldırırldı. 8.5 aylık hamile olan U.Ş.E’nin bebeği kaldırıldığı hastanede sezaryen ile alındı.

İlk çocuğuna hamile olan ve 2 hafta içersinde doğum yapması planlanan U.Ş.E, bu sabah saat 11.00 sularında, Kayas Caddesi üzerinde bulunan 3. kattaki evlerinin penceresine çıkarak kendini boşluğa bıraktı. 8 metre civarındaki bir yüksekliten beton zemine çakılan U.Ş.E, ağır yaralı olarak kurtuldu. Sağlık ekiplerince Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne alınan U.Ş.E’nin, yoğun bakım ünitesinde hayat mücadelesi verdiği bilgisi paylaşıldı.
8.5 Aylık Bebek Mucize Eseri Kurtuldu

Ailevi problemlerinin olduğu ve bu yüzden bir süredir psikolojik destek gördüğü iddia edilen genç kadının karnındaki 8.5 aylık bebeği de sezaryenle alınarak mucize eseri sapasağlam kurtuldu. Şuanda sağlık durumunun iyi olduğu açıklanan bebek, Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi.

Olay sırasında evde bulunan ve atladıktan sonra kızını kanlar içinde yerde yatar vaziyette gören Anne Gönül Ç. Sinir krizi geçirdi. U.Ş.E’nin özel bir tekstil firmasında çalıştığı öğrenilen kocası Yasin E’nin ise olay esnasında çalışmakta olduğu öğrenildi. Güvenlik güçleri konuyla alakalı soruşturma açıldığı bilgisini paylaştı. kaynak sanikhaber
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top