Anasayfa / Dünya / Karısı ablasının eşiyle aldatmış

Karısı ablasının eşiyle aldatmış


Dünya bugün bu aldatılma olayını konuşuyor. IŞİD’in elinde esir tuttuktan sonra boynunu vurarak idam ettiği İngiliz yardım görevlisi Alan Henning’in yaşam savaşı verdiği günlerde karısı tarafından aldatıldığı ortaya çıktı.

haber detay 41330040461

Alan Henning’in ablası Gill Kenyon kocasını kendisini kardeşinin karısıyla uzun süredir aldattığını açıkladı. Buna göre söz konusu esir günleri ve idam gerçekleştiğinde Pat Kenyon ile Barbara Henning yasak ilişki yaşamaktaydı. Söz konusu ilişki Ocak ayından beri devam ediyordu.

Kocasının telefonunda kardeşinin eşi Barbara Henning’den gelen mesajlarla ilişkiyi anlayan Gill Kenyon, IŞİD’e karşı bölgedeki halka yardım amacıyla Suriye’ye giden yardım görevlisi kerdeşine olan biteni söylememiş. “Kardeşime Suriye’ye gitmesinden önce bu ilişkiden bahsetmedim. Onu çıkacağı zorlu yolculuktan önce üzmek istemedim” diyen Kenyon şimdi büyük bir pişmanlık yaşadığını ifade ediyor.

haber detay 27156605
Şu an hem kardeşinin korkunç bir şekilde katledildiğini, kocasının kardeşinin eşiyle birlikte gittiğini anlatan Gill Kenyon oldukça zor bir dönem yaşıyor. kaynak aksam
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top