Anasayfa / Magazin / Kanal D Nagehan Alçı’yı kim için gönderdi?

Kanal D Nagehan Alçı’yı kim için gönderdi?


Kanal D’nin Nagehan Alçı’yı gönderdikten sonra alternatif olarak görüştüğü isim belli oldu. İşte Nagehan Alçı’nın ipini çeken o isim…

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Kanal D’nin Nagehan Alçı’yı göndermesinin perde arkasındaki motivasyonu açıkladı. Milliyet yazarı, Nagehan Alçı’nın düşük reytinglerinden sonra Kanal D’nin yeniden Seda Sayan’la görüştüğünü yazdı.

İşte Eyüboğlu’nun yazısındaki ilgili bölüm:

Müge Anlı’nın karşısında yeterince reyting alamayan Nagehan Alçı’nın Kanal D’den FOX’a geçişinin sebebi ne biliyor musunuz? Kanal D gündüz kuşağı için eski gözdesi Seda Sayan’la görüşmeye başladı. Pazartesi sabahı FOX izleyicileri bir sürprizle karşılaştı… Yeni yayın döneminin başladığı eylül ayından bu yana hafta içi her gün Kanal D’de izledikleri Nagehan Alçı, canlı yayınla FOX ekranındaydı.

Müge Anlı’nın karşısında yeterince reyting alamayan Nagehan Alçı’nın Kanal D’den FOX’a geçişinin sebebi ne biliyor musunuz?

Kanal D gündüz kuşağı için eski gözdesi Seda Sayan’la görüşmeye başladı.

“SEDA SAYAN YENİDEN KANAL D’DE”
Nagehan Alçı’nın FOX’taki ilk yayınını yaptığı saatlerde Kanal D Genel Yayın Yönetmeni Pelin Diştaş Yaşaroğlu’yla konuştum. Diştaş’a 2002-2009 yılları arasında Kanal D gündüz kuşağını sürükleyen Seda Sayan’la anlaşıp-anlaşamadıklarını sordum. Diştaş, “Henüz anlaşma yapmadık, ama görüşüyoruz. Anlaşacağız herhalde. Eskiden olduğu gibi yine gündüz kuşağında birlikte çalışacağız, ama yayın saati Nagehan Alçı’dan boşalan yer mi olur, öğleden sonra mı henüz karar vermedik. Format üzerinde de çalışıyoruz. 1- 1.5 ay sonra Seda Sayan yeniden Kanal D ekranında olur” dedi.

Kanal D’de program yaptığı dönemde yıllarca “Türkiye’nin en güvenilen kadını” seçilen Sayan, sonra bir yıl TV8, bir yıl da Beyaz TV’de program yapmıştı.

Bakalım Seda Sayan, yıllarca gözdesi olduğu yeni kanalda nasıl bir program yapacak? Gündüz kuşağının yüksek reytingli TV yıldızları Müge Anlı’nın ve Esra Erol’un mu rakibi olacak?

Kaynak:GAZETECİLER
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top