Anasayfa / Magazin / İstenmeyen Gelin Bebek İstiyor!

İstenmeyen Gelin Bebek İstiyor!


‘Ece bizim aileye giremez’

haber resim 36455343878
Ece Erken sevgilisi Serkan Uçar ile dün nikah masasına oturdu. Evlilik haberinin ardından baba Nurettin Uçar’dan sert açıklama geldi. Uçar, “Ece gelinimiz olamaz” dedi.

Taze gelin Ece Erken’e kayınpeder reddi! Ece Erken kendisinden 11 yaş küçük galerici sevgilisi Serkan Uçar’la evlendi. Dün İzmir’de Konak İlçe Nüfüs Müdürlüğü’nde gerçekleşen nikahta çiftin şahitliklerini işletmeci Savaş Aksu, Alişan ve Kasımpaşa Spor’un kalecisi İlker Avcıbay yaptı. Erken daha önce Tuncer Öztarhan’la 2 yıl evli kalmış ve boşanmıştı.

“Sonu kötü bitecek”

Ece Erken’in nikah sonrası sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ise Uçar ailesini karıştırdı. Baba Nurettin Uçar ‘Kimse istemiyor, sonu kötü bitecek. Bize hiç uyar mı? Hiç kimse o düğüne gitmeyecek. Gelin olarak kabul etmiyoruz’ dedi.


Aile bölündü

Serkan Uçar’ın ağabeyi Servet Uçar ise babasının aksine ‘Haberimiz vardı. Kendi aralarında bir tören istediler. Geldiklerinde ailemizle birlikte düğün yapacağız’ dedi.

Haber resim 1255694691_2
Baba Nurettin Uçar’ın evlilik haberini duyar duymaz Serkan Uçar’ın şirket hesaplarına erişimini engellemek ve kredi kartlarını iptal etmek üzere talimat verdiği iddia edildi. kaynak yenisafakSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top