Anasayfa / Magazin / İşte Ünlü Oyuncunun Son Durumu!

İşte Ünlü Oyuncunun Son Durumu!


Bursa’nın İznik ilçesinde motosikletiyle kaza geçiren oyuncu Tamer Karadağlı, sağ kolundan yaralandı.

tamer-son-durum

Alınan bilgiye göre, Karadağlı, İstanbul’dan yaklaşık 30 motosikletli arkadaşıyla iş adamı Mert Nayir’i ziyaret etmek için İznik’e gitti. Karadağlı, dönüş sırasında Müşküle köyü yakınlarında kaza yaptı. Sağ kolundan yaralanan Karadağlı için arkadaşları olay yerine özel hava ambulansı çağırdı. Sağ kolu sarılı vaziyette ambulansa bindirilen Karadağlı, İstanbul’a özel bir hastaneye sevk edildi.

Kaza yerini çeviren ve basın mensuplarının görüntü almasına izin vermeyen arkadaşları ise Karadağlı’nın motosikletini bir araca yükleyip İstanbul’a götürdü.

tamer-karadagli-kaza2
EL BİLEKLERİNDEN AMELİYAT EDİLECEK

Hava ambulansı ile İstanbul’da özel bir hastaneye sevk edilen Karadağlı ortopedi servisinde müşahede altına alındı. Karadağlı’nın eski eşi Arzu Balkan, oyuncu Furkan Kızılay ve “Çocuklar Duymasın” dizisinin bazı çalışanları hastaneye geldi. Dizide “Havuç” rolünü canlandıran Furkan Kızılay, hastane çıkışı gazetecilere yaptığı açıklamada, Karadağlı’nın sağlık durumunun iyi olduğunu ve ameliyat edileceğini söyledi. Karadağlı ile ameliyattan önce görüştüğünü aktaran Kızılay, “Kendisiyle konuştum, sağlık durumu çok iyi. Doktorlardan aldığımız bilgiye göre iki el bileğinde kırık varmış. Birazdan ameliyata alınacak. Korkulacak bir durum yok çok şükür” diye konuştu. Tamer Karadağlı’nın yakınları ve arkadaşlarının hastane önündeki bekleyişi sürüyor. kaynak: yeniasirSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top