Anasayfa / Teknoloji / İşte Gerçek İphone6 !

İşte Gerçek İphone6 !


Son dönemde Apple’ın Eylül ayında tanıtmasını beklediğimiz iPhone 6 akıllı telefonu hakkına gelen dedikodular artmaya başladı. Son gelen haberlerde ise gerçek olduğunu düşündüğümüz bir de resim var.

iphone6-gercek

Eylül ayında tanıtımının ardından piyasaya sunulması beklenen Apple’ın iPhone 6 adını vereceği yeni akıllı telefonunun yeni bir fotoğrafı daha internete sızdırıldı. iPhone 6’ya ait olduğu iddia edilen yeni fotoğraf şimdiye kadar doğru olduğu tahmin edilen sızıntılarla birebir örtüşüyor.

Fotoğrafda kutulanmış ve ambalajlanmış halde duran iPhone 6’nın satışa hazır bir durumda olduğu tahmin ediliyor. Apple tarafında ise şimdiye kadar sızıntılar konusunda bir açıklama yapılmış değil. Muhtemelen Apple geçtiğimiz tanıtımlarda olduğu gibi tanıtım tarihinden 1 hafta önce davetiyeleri yollayacak. Tanıtımın Eylül’ün ilk haftasında yapılacağı düşünülürse Ağustos ayının son günlerinde tanıtım tarihi hakkında net bir bilgi edinebileceğiz.

Eylül ayının sonuna doğru satışa sunulması beklenen iPhone 6’nın 5.5 inç ekrana sahip olması ve iOS 8 işletim sistemiyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Tabii ki bu sadece tanıtılacak ürünlerden bir tanesi olacak. Muhtemelen Apple, iPhone 6 modelinde iki farklı ekran seçeneğine sahip model tanıtacak ve hali hazırda piyasada olan iPhone 5S ile birlikte üç farklı ekran seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacak. iPhone 6’nın 13 megapiksel kameraya ve eskide olduğu gibi alüminyum kasaya sahip olacağı tahmin ediliyor. Yukarıda görmüş olduğunu resim ise şimdiye kadar çıkan dedikodulara en yakın ürün olarak dikkatleri çekiyor. kaynak: mynetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top