Anasayfa / Magazin / İşte, Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın evlilik tarihi

İşte, Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın evlilik tarihi


Uzun süredir birlikte olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’tan beklenen haber geldi. Aynı dizide tanışan ikili evleniyor. İşte, Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın evlilik tarihi!

haber detay h6874635640

Ceyda Düvenci ve uzun süredir beraber olduğu sevgilisi Bülent Şakrak’ın evlenecekleri tarih netleşti. Geçtiğimiz yaz aylarında evlenecekleri iddiaları sorulan Bülent Şakrak “Henüz imza atmadık ama her an evlenebiliriz” açıklamasında bulunmuş; Ceyda Düvenci de geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda evleneceklerini söylemiş ama tarih bilgisi vermemişti. Ünlü çiftin evlenecekleriyle ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Bugün medyada yer alan haberlere göre; Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak ikilisi oldukça sade bir törenle Kaz Dağları’nda muradına erecek.

Peki, üçüncü kez nikah masasına oturacak bir kız çocuğu Ceyda Düvenci ve ikinci kez evlenecek olan Bülent Şakrak’ın nikahı ne zaman? Çıkan son söylentilere göre çift 19 Aralık’ta Kaz Dağları’nda gerçekleşecek nikah töreni ile dünya evine girecek. İkilinin bu özel gününe 20 kişilik arkadaş grubu şahitlik edecek.

CEYDA DÜVENCİ KİMDİR?

16 Nisan 1977 doğumlu olan Ceyda Düvenci, Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.1995 yılında Kandemir Konduk’un Palavra Aşklar adlı diziyle televizyon dünyasına ilk adımını atan Ceyda Düvenci, Star TV’nin düzenlediği güzellik yarışmasında Türkiye 3. güzeli seçildi. Yarışma sonra Şebnem Dönmez’in sunduğu ‘Sabah Şekerliği’nin sunuculuğunu üstlenen ünlü oyuncu, ilk evliliğini 2000 yılında oyuncu Kaan Girgin ile gerçekleştirdi. Bu evlilik ardından ekranlara uzun bir ara veren ancak boşandıktan sonra tekrar geri dönen Ceyda Düvenci, oynadığı tiyatro oyunlarında da çok başarılı olmuş, 3.Türden Yakın İlişkiler adlı oyunda ki rolu ile Selim Naşit Ödüllerine komedi dalında en iyi kadın adayı gösterildi. 2008 yılında da Sinan Tuzcu’nun yazdığı “Sürmanşet” isimli oyunda sahne aldı. İkinci evliliğini 2008 yılında iş adamı Engin Akgün ile yapan ünlü oyuncunun bu evlilikten Melisa Nur adında bir kız çocuğu var. Ceyda Düvenci son olarak 2011’de başlayan yapımcısı Fatih Aksoy olan,önce Kanal D (2011-2012),ardından FOX Tv (2013-2014) kanalına transfer olan Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide 4 çocuk annesi Elif adlı karakteri canlandırmış, aynı yıl Tv8 kanalında yayınlanmaya başlayan Maral adlı dizide rol almaya başlamıştır.

BÜLENT ŞAKRAK KİMDİR?

26 Ağustos 1977’de İstanbul’da doğan Bülent Şakrak tiyatro kariyerine 1996 yılında Kartal Sanat İşliği Tiyatrosu’nda başladı. İlk olarak gençlik ve çocuk oyunlarında rol alan oyuncu, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü’ne girdi. Kartal Sanat İşliği Tiyatrosu’nun ardından Müjdat Gezen Tiyatrosu ve Yayla Sanat Merkezi Tiyatrosu’nda çalışan Bülent Şakrak, 2004 yılından beri Kent Oyuncuları’nın kadrosunda yer aldı. kaynak mynet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top