Anasayfa / Magazin / İşte Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal – FOTO

İşte Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal – FOTO


Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin minik bebekleri Kemal ilk kez görüntülendi.

CEM YILMAZ IMG 3b90f39955

Milyonları kahkahaya boğan Cem Yılmaz’ın yüzünü ise en çok oğlu Kemal güldürdü. Dün eşi Ahu Yağtu ve oğlunun bakıcısıyla Atatürk Havalimanı’na giden komedyen, 5 aylık oğluyla da ilk kez basının karşısına geçti. Bir an olsun Kemal’i kucağından indirmeyen Cem Yılmaz, bu tavırlarıyla “Süper baba” dedirtti. Her zamanki neşesine neşe katmış olan ünlü komedyen, esprileriyle de herkesi kahkaha krizine soktu.

Cem Yılmaz'ın Oğlu Kemal

X-RAY ESPRİSİYLE KIRDI GEÇİRDİ

Takvim’den Aydın Hamza’nın haberine göre; minik Kemal’i X-Ray cihazına koyarmış gibi yapan Cem Yılmaz görevlileri şoke etti. Yaptığının şaka olduğunun anlaşılmasıyla tüm güvenlik ekibi kahkahalar attı. Kucağında Kemal’le güvenlik kontrolüne gelen Cem Yılmaz, yine yaptı yapacağını. Oğlunu X-Ray cihazına koyar gibi yapan komedyen, görevlileri şoke etti. Görevliler Cem Yılmaz’a tam “Ne yapıyorsunuz Cem Bey?” derken ünlü komedyen kahkahayı patlattı. Görevliler de dakikalarca gülme krizine girdi.

Cem Yılmaz'ın Oğlu Kemal - img 6

‘BAĞCILAR’A UÇUYORUZ’

Yılmaz’ın esprilerinden gazeteciler de nasibini aldı. Tatil rotası Londra olan Cem Yılmaz, “Nereye gidiyorsunuz?” sorusuna, “Bağcılar’a uçuyoruz” yanıtı verdi.

iste cem yilmaz in oglu kemal

ANNESİNDEN ÇOK BABASINA BENZİYOR

Minik Kemal’in, annesi Ahu Yağtu’dan çok babasına benzediği de gözden kaçmadı. kaynak sporhaber

Cem Yılmaz'ın Oğlu Kemal - img 5
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top