Anasayfa / Magazin / İşte Benim Stilim’de ‘Ünlüler’ dönemi başlıyor!

İşte Benim Stilim’de ‘Ünlüler’ dönemi başlıyor!


Tüm TÜrkiye’nin merakla izlediği ve gerçektende moda tutkunları için ayrı bir yeri olan TV programı İşte Benim Stilim, çok farklı bir konseptle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 4 senedir gerçektende büyük bir izleyici kitlesine sahip olmayı başaran programda artık ünlülerin yarışacağı öğrenildi. Bugüne kadar çok farklı fortmatlarla beraber TV8 ekranlarında izlenmeye doyulmayan bu program ünlülerin de katılımıyla daha renkli bir hal alacağa benziyor

haber detay h54645676783

Tüm TÜrkiye’nin merakla izlediği ve gerçektende moda tutkunları için ayrı bir yeri olan TV programı İşte Benim Stilim, çok farklı bir konseptle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 4 senedir gerçektende büyük bir izleyici kitlesine sahip olmayı başaran programda artık ünlülerin yarışacağı öğrenildi. Bugüne kadar çok farklı fortmatlarla beraber TV8 ekranlarında izlenmeye doyulmayan bu program ünlülerin de katılımıyla daha renkli bir hal alacağa benziyor.

TV8 kanalından yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışması yaklaşık bir ay sonra final yapıyor ve 2015 yılının en tarz kadını belli oluyor. 2016 yılında İşte Benim Stilim yarışması Ünlüler ile devam edecek. Bu kez podyumda ünlüler jüri karşısına geçecek. Acun Ilıcalı daha önce Surivvor için denediği bu formatı İşte Benim Stilim için deneyecek. Jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu artık ünlüleri değerlendirecek. Merak edilen ise 2016 İşte Benim Stilim’de hangi ünlüler yarışacak.

2004 yılında Türkiye’nin Best Modeli seçilen Simge Tertemiz, uzun yıllardır mankenlik ve sunuculuk yapıyor. Butik sahibi ablası Eylem Tertemiz, Instagram sayfasında Simge Tertemiz ile fotoğrafını paylaşarak; kardeşine destek ve ikna istedi. Fotoğrafın altına şu notu düştü: ”İşte benim stilim ünlüler tv8 başlıyor ben yürekten inanarak söylüyorum ki hanımefendiliğin, olgunluğun, tarzın, imajınla gönüllere taht kuracaksın kardeşim son karar senin tabiki tertemizsimge yi ekran başında görmek istiyor musunuz bir de buradan düşünceleri görmek istiyorum ??? sonuna kadar ben desteğim minnoşum sizlerin yorumlarıyla belki ikna olur ??” Yarışmacılar belli oldu mu ? Gelecek sezon için çalışmalara hız kesmeden devam eden İşte Benim Stilim adlı programın çalışanları, gelecek sezonda yarışacak olan ünlüleri arama çalışmaları tam gaz devam ediyor. Henüz Acunmedya tarafından herhangi bir açıklamanın yapılmaması ve Öykü Serter’in bu açıklamalarıyla heyecanlanan izleyiciler için eksi bir etki oluyor çünkü İşte Benim Stilim adlı programda önümüzdeki sezon yarışacak ünlülerin bir an önce belirlenmesi isteniyor. En eğlenceli ve en çok izlenen moda yarışması İşte Benim Stilim, TV8’in en çok izlenen programlarından.

İşte Benim Stilim artık yerini, İşte Benim Stilim Ünlüler ‘ e bırakıyor! TV8 kanalından yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışması yaklaşık bir ay sonra final yapıyor ve 2015 yılının en tarz kadını belli oluyor. 2016 yılında İşte Benim Stilim yarışması Ünlüler ile devam edecek. Bu kez podyumda ünlüler jüri karşısına geçecek. Acun Ilıcalı daha önce Surivvor için denediği bu formatı İşte Benim Stilim için deneyecek. Jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu artık ünlüleri değerlendirecek. Merak edilen ise 2016 İşte Benim Stilim’de hangi ünlüler yarışacak. SİMGE TERTEMİZ ADAYLAR ARASINDA 2004 yılında Türkiye’nin Best Modeli seçilen Simge Tertemiz, uzun yıllardır mankenlik ve sunuculuk yapıyor. Butik sahibi ablası Eylem Tertemiz, Instagram sayfasında Simge Tertemiz ile fotoğrafını paylaşarak; kardeşine destek ve ikna istedi.
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top