Anasayfa / Teknoloji / İşte Altın Kaplamalı Beklenen Galaxy!

İşte Altın Kaplamalı Beklenen Galaxy!


Pek çok teknoloji ürününü altın ile kaplayan Goldgenie, Samsung’un metal kasalı Galaxy Alpha modelini de, 24 ayar altın ile kapladı. İşte altın kaplamalı Galaxy Alpha.

samsung galaxy alpha slide 1415729773

Akıllı telefon, tablet ve daha pek çok ürünü altın ile kaplayan Goldgenie markası, Samsung’un iPhone 6’ya rakip olarak geliştirdiğini düşündüğümüz, metal kasalı Galaxy Alpha modelini de 24 ayar altın ile kapladı.

:: Galaxy Alpha’ya Mankenli Tanıtım

4.7 inç boyutunda 720p HD çözünürlüklü SuperAMOLED ekran, 6.7 mm inceliğinde kasa, parmak izi okuyucu, 12 Megapiksel kamera ve 8 çekirdekli Exynos işlemci ile başarılı özelliklere sahip Galaxy Alpha, ülkemiz pazarında da 1899 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu.

galaxy alpha fiyati 108754

:: Samsung Galaxy Alpha Performans Testleri

“Samsung Galaxy Alpha İncelemesi” başlıklı yayınımızda, sizler için detaylı şekilde incelediğimiz Galaxy Alpha’nın altın ile kaplanan modeli, başarılı bir fiyata da sahip.

Goldgenie sitesinde 830 Pound/1345 Dolar fiyata sahip olan 24 ayar altın kaplamalı Samsung Galaxy Alpha, Türk Lirası ile yaklaşık olarak 3000 TL değerine karşılık geliyor. Ayrıca satın alma sonrası metal kaplama için 1 yıl garanti hizmeti de veriliyor.

:: Galaxy Alpha Kutusundan Çıkıyor

Yandaki metal çerçevesi ve arka kapağı altın ile kaplanan Galaxy Alpha’nın satış sayfasına, aşağıda paylaştığımız bağlantı ile ulaşabiliyorsunuz
kaynak shiftdeleteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top