Anasayfa / Magazin / İstanbul’da Kaçırılmayacak Festival!

İstanbul’da Kaçırılmayacak Festival!


Dünya çapında birçok ismin bulunduğu yaklaşık 55 kahve firması ve kahve konusunda özel tasarımların ve içeceklerin yer aldığı festival, kahve severlerle buluşacak.

ist coffee

Dünya çapında birçok ismin bulunduğu yaklaşık 55 kahve firması ve kahve konusunda özel tasarımların ve içeceklerin yer aldığı festival, kahve severlerle buluşacak.

“BİLET SATIŞLARINDA BÜYÜK ARTIŞ”

İstanbul Coffee Festival’in düzenleyicisi DSM Group Başkanı Alper Sesli, festival ile ilgili açıklama yaptı. Yaklaşık 500 yıldır kahve kültürünün dünyaya yayılmasını sağlayan Türkiye’de kendi demleme tekniğiyle kahve stilini kabul ettirdiğini vurguladı.

istanbulda kacirilmayacak festival 154068
Türk halkı olarak, kahvenin onurunun hak ettiği yere gelmesi için bu festivalin düzenlendiğini belirtti. Türk halkının yaşamında önemli bir yerde olan kahvenin, tanıtılması için düzenlenen festivalin etkinlik olmadığını sözlerine ekledi.

Festivalde kahvenin yanı sıra sanat, müzik, resim, fotoğraf, sinema bulunduğunu aktardı. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan İstanbul Coffee Festivali’nde yaklaşık 55 marka yer alacak.

Sesli, bilet satışlarında büyük artış olduğunu belirterek, festivale yaklaşık 10 binin üzerinde ziyaretçini katılacağını söyledi. Sesli, tek amaçlarının kahveye hak ettiği değeri vererek vatandaşlara kaliteli kahve içirmek olduğunu vurguladı.

DSM Group tarafından düzenlenen festival Paşabahçe’nin katkıları ile hayata geçecek. Her türlü kahvenin sunulacağı festivalde, kahvenin yanı sıra profesyonel baristalar ve sunumlarda yapılacak.

Ayrıca festivalde yiyecek ikramlarının yanı sıra tasarım ürünler, interaktif workshoplar, seminer, konser, sergi gibi çok sayıda ilgi çekici etkinlik yer alıyor. Etkinlik 28 Haziran’da son bulacak. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top