Anasayfa / Gündem / Irmak’ın Cesedi Bulundu Mu?

Irmak’ın Cesedi Bulundu Mu?


Dün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının hemen ardından Himmet A. isimli şahsın 3.5 yaşındaki minik Irmak’ı tecavüz edip öldürdüğünü itiraf ettiği açıklanmıştı.

haber-detay-h768068546

Bugün ise geçtiğimiz 3 dakika öncesinde polis ekipleri ve vatandaşlar tarafından bağlar ve bahçeler arasında Himmet A. tarafından gösterilen dönümlük arazilerde arama yapılmaya başlanmıştı, dün akşam saatlerinden itibaren devam eden ancak sabah saatlerinde tekrar daha fazla güç ve arama ekipleri ile başlatılan çalışmaların hemen ardından minik kızın cesedi aranıyordu.

Sonunda ise beklenen oldu ve minin kızın cesedi bulundu, polis ekipleri minik kızın cesedine ulaşmaya çalışırken cesedin tarlanın yakınlarında gömülü olarak bulunduğu ve ekipler tarafından cesedin çıkarılacak daha sonrasında Adli Tıp’a gönderilecek olduğu açıklandı.

Ceset üzerinde herhangi bir zedelenme ve olası bir durum olmaması adına vatandaşları olay yerinden uzaklaştırmaya çalışan polis daha sonrasında ise bölgeyi karantina ve girilmez bir bölge haline getirdi. Olaylar ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. kaynak serhadhaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top