Anasayfa / Teknoloji / iPhone Sahiplerine Kötü Haber…

iPhone Sahiplerine Kötü Haber…


Apple cihazlarının güvenliği konusunda iddialı olduğu iCloud’un kilidi kırıldı!

Apple kullanıcılarının hırsızlığa karşı en büyük güvencelerinden biri olan iCloud’un kapılarını açacak bir yöntem bulundu. Artık sadece 300 TL karşılığında herhangi bir iCloud hesabını kırdırılması mümkün.

Özellikle son çıkan telefonların yüksek fiyatlarına rağmen olan talep giderek artarken akıllı telefon hırsızlarının da peşine düşüp çalmaya çalıştığı telefon sayısı aynı oranda artış gösterdi. Durum böyle olunca çalınan telefonları satabilmek ve yakalanmamak adına hırsızların başvurduğu yeni bir yöntemle sadece 300 TL karşılığında iCloud kilidini kırıp telefonu 2. elden satabiliyor.


Chroniccunlocks adındaki bir sitenin sunduğu bu hizmet sizden IME ve iPhone cihaz bilgilerinizi isteyerek parayı yatırmanızı isterken iCloud kilidinin çözülmesi ise 3 ile 15 gün arasında çözülmüş ve yeniden kullanılabilir hale getirilerek müşteriye bilgi olarak iletiliyor.


Sitede her ne kadar yorumlar ve yapılan işlerin referaslarına ulaşılsa da sitenin güvenilirliği konusunda şüphe etmemek imkansız… kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top