Anasayfa / Teknoloji / iPhone 7 ne zaman çıkacak?

iPhone 7 ne zaman çıkacak?


iPhone 7 kuşkusuz ki çıkış tarihi heyecanla beklenen ilk telefonların başında yer alıyor. Peki iPhone 7 ne zaman çıkacak? Apple’ın yeni modelinin tanıtım günü yaklaşırken bir çok sızıntı ve yeni iddialar da ortaya çıkmaya devam ediyor.

Sizler için derlediğimiz bu haberden iPhone 7 ile ilgili konuşulan son gelişmeleri, çıkış tarihini ve görünümünü paylaşıyoruz.

iPhone 7 ne zaman çıkacak? iPhone 7 çıkış tarihi merakla beklenirken bir yandan da yeni sızıntılar ve iddialar ortaya atılıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de nasıl olacağı merak edilen yeni Apple iPhone 7’nin 12 Eylül’de tanıtılacağı geçtiğimiz günlerde sızıntılar ile ünlü Even Blass tarafından açıklanmıştı. İphone 7’nin özellikleri, görüntüsü ve fiyatı da teknoloji meraklılarının öğrenmek istediği bilgilerden. Sizler için hazırladığımız haberimizden yeni iPhone 7 ile ilgili son gelişmeleri ve ayrıntılı açıklamaları görebilirsiniz.
haber detay h876687464156

iPhone 7’den gelen sızıntılar, bir yandan telefon hakkındaki bilgilerimizi artırırken, fotoğraflar aralarındaki çelişkiler nedeniyle bir yandan kafamızı karıştırıyor. NoWhereElse.fr’nin sızdırdığı son görüntüde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yanında bir iPhone 7 Pro da görünüyor.

Her sızıntı için geçerli olan kural, burada da geçerli: Bu görüntüler gerçek iPhone 7modellerini yansıtmıyor olabilir. Sızan fotoğrafta iPhone 7 Pro, çift kamerası ve smart connector portuyla öne çıkıyor. Pro’nun sahip olduğu diğer özellikler arasında 256GB’lık depolama alanı bulunuyor.
haber detay h786768468465

Bu görüntü, bazı iPhone sızıntılarında çift kameradan bahsedilirken, bazılarında neden tek kameranın gösterildiğini açıklıyor olabilir. Telefonların arkasındaki “S” işareti, dikkat çeken bir başka detay. iPhone 6S ve iPhone SE ile yeni tanıştığımızdan, içerisinde “S” harfi olan bir iPhone, garip bir tercih gibi görünüyor. Tabi, bu kasalardaki “S” harfinin bir önemi olmayabilir ve yerinde telefonların final sürümlerinde gerçekmodel isimleri yazabilir.

Bildiğimiz üzere Apple, yeni göz bebeği iPhone 7’yi eylül ayında tanıtacak. Telefonun resmi tanıtımına henüz 2 ay var ancak tasarım detayları belli oldu. Geride bıraktığımız haftalarda yaptığımız haberlerde iPhone 7’nin siyah ve lacivert renklerinin fotoğraflarını paylaşmıştık. kaynak yenisafak
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top