Anasayfa / Teknoloji / iPhone 6 Yeni Tasarımla Gelecek

iPhone 6 Yeni Tasarımla Gelecek


Apple’ın, iPhone ürününün yeni versiyonu iPhone 5S’i bu sonbaharda piyasaya sürmesi bekleniyor.

iphone 6 yeni tasarmla gelecek
iPhone 5S’in fiziksel görüntüsünde köklü değişiklikler olmayacağı düşünülüyor.

Fakat Apple’ın gelecek yıl yeniden tasarlanmış bir “iPhone 6” piyasaya süreceği iddia edildi.

Business Insider’ın haberine göre grafiker ve artist Johnny Plaid, kafasında iPhone 6 için kayda değer bir güncelleme canlandırdı.

Plaid’in canlandırmasına göre iPhone 6; “uç uca” bir ekrana, cihazın alt kısmında bulunan çok-dokunuşlu sensörlere ve MagSafe teknolojisinin entegrasyonunu sağlayan yepyeni bir şarj aletine sahip.

iPhone 6’nın böyle bir şey olması uzak ihtimal olsa da, yine de hayal etmesi keyifli.

Canlandırmaya göre cihazın ön camı daha geniş ve daha uzun bir hale getirilerek, daha büyük bir ekran yaratılıyor. Ayrıca Plaid’in iPhone 6’sı oldukça ince bir yapıya da sahip. Cihazın flaşı da, kameranın tam karşısına taşınmış durumda, kameranın yanında ise muhtemelen gürültü azaltma amacıyla eklenmiş bir mikrofon var gibi gözüküyor.

Plaid’in konseptinin, mevcut iPhone 5 ile karşılaştırıldığı vakit aşağı yukarı aynı boyutta olduğu görülüyor. Fakat uç uca ekran özelliğinden dolayı Plaid’in konseptinde daha geniş bir ekran bulunuyor.

Konsept cihazın alt kısmında bulunan çok-dokunuşlu sensörler ise, home tuşu fikrini ortadan kaldırıyor. Cihazın alt kısmına dokunmak, kısa yollara ulaşılmasına imkan veriyor. kaynak turkishnySizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top