Anasayfa / Teknoloji / iPhone 6 ve IOS7 göründü

iPhone 6 ve IOS7 göründü


Apple’ın, 2013’ün ortalarına doğru piyasaya sürmesi beklenen iPhone 6 telefonunun testlerine başladığı yazıldı.

iphone6_concept15

Teknoloji haberleri yayınlayan The Next Web (TNW) sitesi, Apple’ın, yeni akıllı telefonu ile iOS işletim sistemi için testlere başladığını yazdı.

Şirketin iletişim kurduğu uygulama geliştiricilere dayanılarak sunulan haberde bir geliştiricinin iOS 7 işletim sistemi üzerinde çalışan iPhone 6.1 kod adlı telefonun donanımını denediği yazıldı.

Resimler:

Apple’ın en son piyasaya sürdüğü iPhone 5 için LTE ve 4G modellerine göre iPhone 5.1 ve iPhone 5.2 kod adlarını kullandığı belirtildi.

Yazılım geliştiriciler ile donanım ve yazılımın özellikleri konusunda bilgi paylaşılmadı.

TNW kaynakları Apple’ın iOS 7 işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığını ve ilk lansmanda sistemin içereceği özellikleri yakın zaman içinde bitireceğini söylüyor.

Apple’ın iPhone 6’yı 2013’ün ortalarına doğru piyasaya sürmesi bekleniliyor. Daha önceki deneyimlere dayanılarak iOS 7’nin de önümüzdeki haziran ayında San Francisco’da Apple tarafından düzenlenecek olan Dünya Yazılım Geliştiriciler Konferansı’nda (Apple Worldwide Developers Conference) sunulacağı tahmin ediliyor. kaynak computerworldSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top