Anasayfa / Ekonomi / iPhone 5 Tanıtıldı – ilk görüntüleri Resim galerisi

iPhone 5 Tanıtıldı – ilk görüntüleri Resim galerisi


iPhone 5 bugün Tanıtıldı. Yeni tasarımı ve işletim sistemi aylardır tartışılıyor, birçok iddia ortaya atılıyor. iPhone 5′le ilgili birçok video dolaşıyor internette.

Hüzurunuzda Engadget sitesinden sıcağı sıcağına gelen ilk iphone 5 resimleri

Apple CEO’su Tim Cook bugün Türkiye saati ile 20:00‘da iPhone 5‘i dünyaya tanıtacak. iPhone 5‘in tasarımında değişiklik bekleniyor. İddialara göre geniş bir ekran ve daha ince bir yapı bizleri bekliyor. Ayrıca iPhone 5′te yeni bir harita yazılımı ve yeni nesil veri ağlarıyla daha hızlı bağlantısı olacak. Analistler, yeni iPhone’un tarihin en büyük tüketici elektroniği sürümleri arasında olacağını ifade ediyor.

Yeni iPhone 5 Nasıl Olacak?

İnternete sızdırıldığı iddia edilen görüntülere göre ekranı 4 inç civarında olacak. iPhone 5′te, yeni iPad’te de bulunan A5X veya A6 adlı bir işlemci olacağı söyleniyor.

Şarj girişi 30 pin yerine 9 pinlik daha dar bir giriş olacak.

Tasarımda değişiklikler olacak ancak çok büyük değişiklikler değil bunlar. Boyut olarak ve bazı görünüm değişiklikleri olacak. Bununla beraber ana görüntünün büyük ölçüde aynı olması bekleniyor.

İşletim sisteminin iOS6 olacağını biliyoruz. Yeni uygulamalar daha hızlı ve daha zeki olacak. Örneğin Siri uygulamasının daha geliştirilmiş bir versiyonu olacak, Facebook entegrasyonu, harita uygulaması da geliştirilmiş olacak.

Resim Galerisi :

ilk Video görüntüleri :
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top