Anasayfa / Sağlık / İnternette bilgi kirliliğine son!

İnternette bilgi kirliliğine son!


İnternette yapılan araştırmaların en zoru sağlık üzerine olanlar…

Hastalığı hakkında bilgi bulmaya çalışan kişi pek çok bilgi kirliliği nedeniyle umutsuzluğa kapılıyor veya yanlış şekilde yönlendiriliyor.
Tüm bu sorunu ortadan kaldıracak yeni platformu keşfedin.

Dünyanın önde gelen biyoteknoloji şirketlerinden biri olan Roche, online bilgi platformu Medikaynak aracılığıyla, tüm kullanıcılara, sağlık alanında farklı kaynaklardan araştırarak ulaşılabilecekleri güncel ve güvenilir bilgilere tek bir kaynaktan erişme fırsatı veriyor. Platform, genel internet kullanıcılarına onkoloji, romatoloji, göğüs hastalıkları, nöroloji, transplantasyon ve hematoloji gibi farklı alanlardaki en güncel sağlık bilgilerine ücretsiz erişim imkanı sağlıyor.

Platform sayesinde, internet kullanıcıları, bir taraftan insanları yakından ilgilendiren hastalıklar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirken diğer yandan insan sosyal ağlarının gelişmesinde arkadaşlığın rolünden fedakarlığın sebebini bulmaya dek yapılan birçok güncel araştırmayı da inceleme şansı yakalıyorlar.

Sağlık haberleri kapsamında sürekli güncellenen ve zenginleştirilen bilgi platformu, sağlık profesyonelleri içinse, değişik birçok kaynaktan ulaşılabilecek güncel tıbbi literatürü tek bir yerden sunma özelliği taşıyor. kaynak sozcu
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top