Anasayfa / Teknoloji / Instagram’da hashtag takip edilebilecek

Instagram’da hashtag takip edilebilecek


Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram güncellemeleri ile kullanıcılarına her geçen gün yeni bir kullanım kolaylığı vermeye devam ediyor.

Instagram bir süredir deneme yanılma yöntemi ile pek çok özelliği deniyor. En son popüler şehirlere göre güncellediği filtrelerin beğenilmemesi ile birlikte kullanıcıların taleplerine ilgi gösteren uygulama güncellemelerine bir yenisini daha ekledi. Bir süredir geleceği konuşulan hashtag takip etme özelliği dün akşam tüm kullanıcılara sunuldu.

Peki Nasıl Kullanılıyor Bu #Hastag Takibi
Instagram yeni getirdiği güncelleme ile 13 aralıkta hashtag takip etme özelliğini kullanıma sundu. Hashtag takip etme özelliği ile insanlar, bir gönderinin altına tıklayarak veya keşfet sekmesinde arayarak ziyaret ettikleri hashtag sayfalarında “takip et” seçeneğine tıklayabilecek ve o hashtag ile paylaşılmış gönderileri akışında görebilecek.

Hashtag takip etme özelliği sayesinde insanlar önem verdikleri ve ilgi duydukları konularda daha fazla hesap ve içerik keşfetme fırsatını yakalayacak. Instagram bu özelliğiyle, Instagram topluluğunun ortak ilgi alanlarını daha kolay paylaşmasını amaçlayan çalışmalarının da ilk adımını atmış bulunuyor. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top