Anasayfa / Magazin / Inna, Antalya’yı Yerinden Salladı

Inna, Antalya’yı Yerinden Salladı


Romen güzel Inna, Antalya’da verdiği konser ile kendisi dinlemeye gelenlere muhteşem bir gece yaşattı.

inna türkiye de

Tekno müziğin en sevilen isimlerinden biri olan Inna, Antalya’da bir eğlence mekânında sahne aldı. Hem güzelliği hem de hafızalara kazınan şarkıları ile tüm dünyanın beğenisini kazanmayı başaran isimlerden biri olan Inna, bir saat kaldığı sahnede güçlü performansı ve dansları ile dikkatleri çekti. Hot, Love, Amazing, Days Nights, Sun is Up gibi birbirinden güzel şarkılarını seslendiren ve konsere gelenleri adeta coşturan Inna, enerjisini hiç düşürmedi. Dillere dolanan şarkıları ve dansları ile unutulmaz bir konsere imza atan Romen güzel, güzelliği ile de herkesi büyülemeyi başardı.

Antalya Kemer’de sahneye çıkan Inna, büyük bir ilgi ile karşılandı. “Disko Kraliçesi” olarak adlandırılan ünlü şarkıcı, yüksek enerjisi ile dikkatleri çekti. Hem kendisi eğlenen hem de konserine gelenleri eğlendiren Inna, bir saat kaldığı sahnede bütün güzel şarkılarını seslendirmeye çalıştı. Inna’yı Kemer’de tam tamına 2 bin 500 kişi izledi. Oldukça yoğun bir ilgi vardı. Dünyaca ünlü yıldızları ağırlamaya başlayan Antalya, bu kez Inna’yı konuk etti. Konsere yerli turistlerin yanı sıra, Rus turistlerin de ilgisi büyüktü. Inna sahneden indikten sonra ise dans grubu sahnede kaldı ve konsere gelenleri büyüleyen bir performans sergilediler.

Romen güzel Inna’ya ilgi büyüktü, bu nedenle yoğun bir güvenlik önlemi alındı. Bir saat sahnede kalan Inna ve ardından sahneye çıkan dans grubu sayesinde eğlence mekânındakiler oldukça iyi vakit geçirdi. Sabahlara kadar dans eden ve eğlenen turistler harika bir gece geçirdi. kaynak stargundem
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top