Anasayfa / Dünya / İngilizce Öğretmeni, 13 Yaşındaki Öğrencisinden Hamile Kaldı

İngilizce Öğretmeni, 13 Yaşındaki Öğrencisinden Hamile Kaldı


ABD’de 13 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren İngilizce öğretmeni, hamile kaldı. Öğretmenin polise teslim olduğu öğrenilirken çocuğun ailesinin ilişkiyi onayladığı ortaya çıktı.

Amerika’nın Teksas eyaletinin Houston kentinde Stovall Ortaokulu’nda İngilizce öğretmeninin 13 yaşındaki adı açıklanmayan erkek öğrencisiyle cinsel ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Alexandria Vera (24) isimli öğretmenin 2015 yılının yaz aylarından beri öğrenciyle cinsel ilişki yaşadığı, çocuğun ailesinin de birlikteliği destekledikleri mahkeme tutanaklarına yansıdı.

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİSİ HER GÜN CİNSEL İLİŞKİ YAŞAMIŞLAR
Vera, sekizinci sınıf öğrencisiyle ilişkisinin yaz okulu sırasında başladığını açıkladı. 24 yaşındaki öğretmen, öğrencisinin okula gelmediği bir gün Instagram hesabına telefon numarasını yazarak kendisine ulaşmasını istediğini söyledi. Çocuk, öğretmeni Vera’dan okul dışı saatlerde de buluşmayı istedi ve böylelikle birlikte araba gezintilerine çıkmaya başladılar. Çiftin daha sonra açıktan, okul içinde ilişkilerini saklama gereği duymadığı, hemen her gün cinsel ilişki yaşadıkları dava tutanaklarına yansıdı.

ÖĞRETMEN AİLEYE KENDİNİ ÇOCUĞUN KIZ ARKADAŞI OLARAK TANITMIŞ
Eyewitness habere konuşan bir öğrenci; “Öğrenci, öğretmenin kalçasını herkesin içinde kavradı. Sonra onlar bunun hakkında konuştular.” sözlerini dile getirdi. ABC-13 televizyonunun iddiasına göre, öğretmen kendisini 13 yaşındaki öğrencisinin ailesine kız arkadaşı olarak tanıttı. Dün sabah Montgomery ilçe polisine teslim olan öğretmen Vera, öğrencinin ebeveynlerini aile toplantılarına davet ettiğini söyledi. Öğretmen ve öğrencisinin çocuğun anne babasıyla garip buluşmalar gerçekleştirdiği açıklandı. Ebeveynlerinin sabah okul servisine yetiştirilmesi kaydıyla oğullarının Vera’nın evinde gece kalmasına izin verdiği anlaşıldı.

HAMİLELİK HABERİ ÖĞRENCİNİN EBEVEYNLERİNİ MUTLU ETMİŞ
KPRC kanalının bildirdiğine göre, bir çocuk annesi öğretmen Vera’nın ocak ayında 13 yaşındaki öğrencisinden hamile kaldığı ortaya çıktı. Bu haberi öğrenen çocuğun anne ve babasının mutlu olduğu ve destekleyici bir tavır sergiledikleri belirtildi. Alexandria Vera için her şey yolunda giderken, şubat ayında Çocuk Koruma Servisi’nden müfettişler soruşturma kapsamında öğretmenin evine gelince genç kadın paniğe kapıldı. Öğretmen Vera, müfettişlerin kendini ziyaretinden sonra hemen kürtaj oldu ve karnındaki bebeği aldırdı.

İLİŞKİ İDDASINI REDETTİ, CEP TELEFONU KAYITLARI ORTAYA ÇIKTI
Savcılık ofisinden yapılan açıklamada genç öğretmenin 13 yaşındaki öğrencisiyle ilişki yaşadığı iddialarını reddettiği ifade edildi. Adli analize gönderilen öğretmenin cep telefonunda, öğrencisiyle birçok kez mesajlaştığı ve görüşme gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Stovall Ortaokulu’nun bağlı olduğu Aldine Independent School District tarafından ABC-13 kanalına yapılan açıklamada, İngilizce öğretmeninin hakkında dile getirilen erkek öğrencisiyle uygunsuz ilişki iddialarının farkında olduklarını belirtti. Nisan ayında iddiaların resmiyete dökülmesi sonrasında öğretmen Alexandria Vera’nın okulla ilişiğinin kesildiği ifade edildi. Vera’nın küçük yaştaki çocuğa cinsel istismar suçlamasıyla yargılanacağı açıklandı. kaynak haberler
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top