Anasayfa / Magazin / İlk kez şelale gören dayı, ilk kez röportaj verdi: Mükemmel röportaj!

İlk kez şelale gören dayı, ilk kez röportaj verdi: Mükemmel röportaj!


Hayatımıza ani ve şırıl şırıl bir giriş yapan Şelale Dayı lakaplı İsa Sezeroğlu, İHA mikrofonlarına konuştu. Videonun hikayesini anlatan ve kendiyle ilgili kısa bilgiler veren Şelale Dayı, 50 yaşında ve Elazığ’ın Bozçanak Köyü’nde yaşıyor.

İnternetin taze fenomenlerinden Şelale Dayı’yı hemen her yerde görmeye başlamıştık. Turkcell’in televizyon reklamında da kullandığı şelale videosundan sonra artık hepimiz bu adamın kim olduğunu, videonun nasıl oraya çıktığını merak ettik.

Şelaleyi kesinlikle anlatmayan İsa Sezeroğlu, röportajda kendini bol bol anlattı. Videonun 4 sene önce çekildiğini söyleyen Sezeroğlu, yeğenini ziyarete gittiği bir gün yeğeniyle beraber Hac’da çektiği videoları izlerken yeğeninin şelale videosunu gördüğünü ve tüm ısrarlarına rağmen sosyal medya hesabından paylaştığını söyledi.

Videonun çabucak ünlenmesi sayesinde ertesi gün yaşadığı şehir olan Elazığ’ın merkezinde herkes tarafından tanındığını söyleyen Şelale Dayı, olay her ne kadar kendi iradesi dışında gelişse de şu anda bu durumdan memnun.

Yolda yürürken balona aniden rövaşata çeken adam ve Şelale Dayı videoları, son zamanların en çok tutan internet fenomenleri oldu.

Balona rövaşata çeken Gülbey Türkücü’nün Elbistan Belediyospor’a transfer olması ve Şelale Dayı lakaplı İsa Sezeroğlu’nun reklam filminde oynaması bize gösteriyor ki irademiz dışında da olsa internet fenomeni olmak insana yeni kapılar açabiliyor.

Bundan sonra bizi bekleyen ne gibi internet fenomenleri var merakla bekliyoruz. Kim bilir, belki de sıradaki fenomen sizsinizdir…
kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top