Anasayfa / Magazin / İlk defa görüntülendiler!

İlk defa görüntülendiler!


2 aydır aşk yaşamını sürdüren Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy, evvelki sabah 04.30’da ilk defa baş başa görüntülendi. Çağatay’ın komik yüz ifadesi, ‘Eyvah eyvah yakalandık’ der gibiydi!

Serenay Sarıkaya, evli işadamı sevgilisi Murat Süğlün’den ayrılır ayrılmaz gönlünü Çağatay Ulusoy’a kaptırdı. çift; yaklaşık olarak 2 ay önce başlayan ilişkilerini günümüze kadar gizli tutmayı başardı. Birlikte oldukları konuşulan ancak günümüze kadar hiç baş başa görüntülenmeyen Serenay ile Çağatay; evvelki sabah ilk defa aynı karede sonunda yakalandı. Ünlü oyuncular; Etiler’deki Saruhan isimli çorbacıda sabaha karşı 04.30’ta görüntülendi. Hayli neşeli olan Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy’un keyfi ise mekan görevlilerinin; “Sizi gazeteciler çekiyor” uyarısıyla firar etti.

300 BİN LİRALIK CİP…

Ünlü İkili, mekandan beraber ayrıldı. Objektiflere “Eyvah yakalandık; hapı yuttuk” der gibi bakan Çağatay Ulusoy; 300 bin liraya aldığı Mercedes cipine bindi. Yanına oturan Serenay Sarıkaya da gazetecilere “İyi akşamlar” dedikten akabinde İkili, Etiler’den ayrıldı. (TAKVİM)Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top