Anasayfa / Gündem / İki Aile Arasında Çıkan Kavga Faciayla Sonlandı!

İki Aile Arasında Çıkan Kavga Faciayla Sonlandı!


Ankara Altındağ’da iki aile arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada damadın kardeşi, ağabeyinin kayınpederi, kaynanası ve kayınbiladerini pompalı tüfekle öldürdü.

haber detay h15489

Olay bugün saat 14.00 sıralarında Altındağ İlçesi Yıldız Mahallesi Celal Esat Arseven Caddesi 802. Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre iki aile arasında alacak-verecekle ilgili husumet bulunuyordu. Olcay Ailesi’nden 4 şahıs Tutun Ailesi’nin evlerine gelerek burada tartışmaya başladı. Bu sırada evin önünde park halinde olan Tutun Ailesi’ne ait taksin camlarını Mustafa Olcay elindeki baltayla kırmaya başladı. Damat Ali Tutun ise, kardeşi Serdar Tutun’u telefonla arayarak kavgayı haber verdi ve hadise yerine çağırdı.

3 KİŞİYİ SOKAK ORTASINDA POMPALI TÜFEKLE ÖLDÜRDÜ

Olay yerine gelen Serdar Tutun, ağabeyinin kayınpederi Ahmet Olcay’ı pompalı tüfekle yaraladı. Mustafa Olcay ve Orhan Olcay hadise yerinden kaçmaya başladı. Serdar Tutun, elindeki baltayı kaçan Mustafa Olcay’a atarak yere düşmesini sağladı. Anne Fatma Olcay, çocuklarına ateş açmaması için Serdar Tutun’un pompalı tüfeğinin önüne geçti. Serdar Tutun bu defa ana Fatma Olcay’ı da öldürdükten sonra çocukları Mustafa ve Orhan Olcay kardeşleri ateş açmaya başladı. Olay sırasında Fatma Olcay, eşi Ahmet Olcay ve çocukları Mustafa Olcay hadise yerinde hayatını kaybederken yaralanan Orhan Olcay ise hastaneye kaldırıldı.

AİLE YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olaydan sonra damat Ali Tutun ile dehşet saçan Serdar Tutun gözaltına alındı. Olay yerine çok sayıda polis ekibinin yanı sıra hadise çıkmaması için çevik güç ekibi gelirken, Olcay Ailesi’nin yakınları sinir krizleri geçirdi. kaynak aktifmedyaSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top