Anasayfa / Magazin / İddialı Dizi Yayından Kaldırıldı

İddialı Dizi Yayından Kaldırıldı


Show TV’nin yeni sezon yeni iddialı dizisi Çiçek flaş bir gelişme yaşandı. Daha önce Eylül ayında ekrana gelmesi planlanan ancak yayın tarihi Ekim ayına ertelenen Çiçek dizisi iptal edildi.Çiçek dizisi yayınlanmadan yayından kaldırıldı.

cicek dizisi 2

Show Tv ekranlarında tanıtımları dönen ve başrollerini Sedef Avcı, Engin Hepileri, Başak Daşman ve Nisa Melis Telli gibi isimlerin paylaştığı Çiçek dizisi başlamadan bitmiş oldu. Show TV yönetimi ilk bölümleri çekilen diziyi yayınlamama kararı aldı.

Yapımcılığını Akademi Prodüksiyon’un yaptığı, senaryosunu Onur Uğraş’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Bora Onur’un üstlendiği dizi bir aile hikayesini konu alıyordu. Dizinin başka bir kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağı ise henüz belli değil.

ÇİÇEK DİZİSİNİN KONUSU

Çiçek (Nisa Melis Telli), doğduğu ilk gün öz annesi İlknur’dan ( Sedef Avcı ) öz babası Rıfat’ın (Emir Benderlioğlu) zorlamaları sonucu ayrılmak zorunda kalmıştır.

Hiçbir şeyden habersiz geçen seneler Çiçek’e yeni bir aile kazandırsa da doğduğu o ilk gün gibi yine yılbaşında geçirdikleri trafik kazasıyla Çiçek’in hayatı bir kez daha değişecektir.
Yılbaşı ikramiyesini kazandığını öğrendiği ilk dakikalarda yaşanan kaza sonucu yeni ailesini de kaybeden Çiçek’in hayatı bu kazadan sonra nasıl şekillenecek ve en önemli soru onu Şahin (Engin Hepileri) ve Sedef’in (Başak Daşman) mi yoksa İlknur ve Rıfat’ın mı büyüteceğidir. Çiçek’in hüzünlü yaşam hikayesinin gözler önüne serilecek. Yapımcılığını Akademi Prodüksiyon’un üstlendiği, yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı dizi çok yakında Show TV’de…

ÇİÇEK’TE KİM HANGİ ROLDE OYNUYORDU?

Yapımcılığını Akademi Prodüksiyon’un, üstlendiği dizinin başrollerinde, Sedef Avcı (İlknur), Engin Hepileri (Şahin), Başak Daşman (Sedef), Nisa Melis Telli (Çiçek), Ceren Şekerci (Sevgi), Emir Benderlioğlu (Rıfat), Leyla Göksun (Elif), Bülent Şakrak (Zafer), Barış Hayta (Fatih), Kaan Ürkmez (Ozan), Meriç Başaran (İlknur anne), Murat Serezli (Fikret), Ege Kökenli (Defne), Tevfik Yapıcı (Dede) ve Fatma Karanfil’in (Nine) yer alıyor. kaynak haberfx
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top