Anasayfa / Magazin / İbrahim Tatlıses’ten çok sert Ebru Gündeş tepkisi

İbrahim Tatlıses’ten çok sert Ebru Gündeş tepkisi


İbrahim Tatlıses Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hakkında çıkan haberler için twitter adresinden çok sert tepki gösterdi.

Vurulduktan sonra zor günler yaşayan Tatlıses o günlere atıfta bulunarak ‘Sizler Varın Yellenin çoğu zaman siz Yeller ibo’ylada çok uğraştınız noldu? Sadece YELLENMEYLE kaldınız, ve sadece üstümüzdeki tozu Aldınız’ dedi.

17 Aralık Salı günü yapılan operasyonda eşi Reza Zarrab tutuklanan Ebru Gündeş’e İbrahim Tatlıses’ten bir destek daha geldi. Geçtimiz hafta Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ı görmek için Metris Cezaevine görmeye giden Tatlıses Reza Zarrab’ın suçsuz olduğuna inandığını söyledi.

İbrahim Tatlıses Twitter adresinden Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın yakın arkadaşı olduğunu söyleyerek Ebru Gündeş için ‘kaya gibidir’ yorumunu yaptı. Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hakkında çıkan haberlere twitter adresinden tepki gösteren İbrahim Tatlıses ‘Sizler Varın Yellenin çoğu zaman siz Yeller ibo’ylada çok uğraştınız noldu? Sadece YELLENMEYLE kaldınız, ve sadece üstümüzdeki tozu Aldınız’ dedi.

Tatlıses twitter hesabından şunları söyledi:

Rezza’yı Severim mahkemeler ceza verir vermez, ben Bilmem yargının İşidir. Ebru evlidir ve çocuğu var saygı duyulsun istiyorum…!!!

Bi Ebru Gündeş’tir Gidiyor ALLAH sizleri bildiği Gibi yapsın, Şimdi Beni iyi dinleyin, Ebruda eşi Rezza’da KAYADIR. Yel kayadan bişe anlamaz

Sizler Varın Yellenin çoğu zaman siz Yeller ibo’ylada çok uğraştınız noldu? Sadece YELLENMEYLE kaldınız, ve sadece üstümüzdeki tozu Aldınız. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top