Anasayfa / Magazin / İbrahim Tatlıses’e Sıkı Koruma!

İbrahim Tatlıses’e Sıkı Koruma!


İbrahim Tatlıses, silahlı saldırıya uğradığı sırada tek kurşun bile atmadığını söylediği korumasını işten kovmuştu. Bugün katıldığı bir açılışta korumalarının elinin tetikten inmediği gözlerden kaçmadı.

tatlisese sıkı koruma

İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu Tatlıses Gıda, restoran zincirlerine bir yenisini daha ekledi. Tatlıses’in oğlu Ahmed Tatlıses’in işletmeciliğini üstlendiği Tatlıses Kebap Başakşehir açıldı. Açılış kurdelasını ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses kesti.

KORUMALAR TATLISES’İN YÜRÜYECEĞİ YOLU AÇTI
Tatlıses’i görmek isteyenlerin oluşturduğu yoğunluk nedeniyle restoranda adım atacak yer kalmadı. Açılış saati gelen Tatlıses, yoğunluk nedeniyle bir süre aracında beklemek zorunda kaldı. Korumaların, Tatlıses’in yürüyeceği yolu açmasının ardından Tatlıses aracından indi ve alkışlarla restorana girdi.

Açılış boyunca korumalarından birinin eli sürekli tetikteydi.

koruma_4176

BAŞKAN’A RESTORANIMI SIK SIK DENETLE DEDİ
Açılış kurdelasını Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Ahmed Tatlıses ile birlikte kesen İbrahim Tatlıses, bir süre restoranda oturdu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tatlıses, Başakşehir Belediye Başkanı Uysal’dan, restoranın sık sık denetlenmesini istedi.

Tatlıses, Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili sorulan bir soruya ise yanıt vermedi. Çiğköfte yiyen Tatlıses, fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmedi. kaynak: ensonhaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top