Anasayfa / Magazin / İbrahim Tatlıses’e Müjdeli Haber!

İbrahim Tatlıses’e Müjdeli Haber!


Adanalı ünlülerin rüya tabircisi Seyit Mehmet Emin Kırgil, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses için istiareye yattığını gördüğü rüyada Tatlıses’in eski günlerine döneceğini söyledi

TATLİSESE MUJDE

Kırgil, hemşehrisi ve çok sevdiği bir sanatçı olan İbrahim Tatlıses için istiaraye yattığını söyledi. Kırgil, istiaraye yattığı günü Tatlısesi rüyasında, “İbrahim Tatlıses yemyeşil bir alanda duruyor, etrafında bir takım insanlar var. Bunla alakalı da bir anda alan simsiyaha bürünüyor. Aynı keza gökyüzünden bazı yıldızlar iri ufaklı,parlak, parlak olmayanlar kendisine doğru geliyor. Tatlıses elini açıp dua ediyor gibi ya da yıldızlara elini vuracakmış gibi oldu. Ve o andan itibaren yıldızlar gökyüzüne Tatlıses ile birlikte yükseldi. Gökyüzü apaydınlık ve masmavi oldu” dedi.

Kırgil gördüğü bu rüyanın yorumunun ise şöyle olduğunu söyledi:
“Tatlıses’in yemyeşil bir alanda olması sabırlı bir vaziyette üzerinde olan sıkıntıları atacağı, aynı zamanda dostlarının etrafında bulunması ise kendisine gelen manevi güç, doğa ve destek. Bir anda her tarafın simsiyah olması kendisinin tez zamanda, eski sağlığına kavuşacağı, eskisi gibi şarkı türkü söyleceği anlamına geliyor. Yıldızların gökyüzünden aşağı inmesi, kendisini yalnız bırakan bir takım insanların da tekrardan Tatlıses’in yanında ses sanatçısı olarak sıraya gireceğini, yeniden programlarına katılmak isteyecekleri anlamına geliyor. Yıldızlarla birlikte tekrar gökyüzüne çıkması eski sağlığına kavuşacağı, bir anda heryerin bembeyaz olması ise Tatlıses’in bir muradının olacağını, gökyüzünün masmavi olmasının ise üzerindeki nazarın dağılacağını gösteriyor.”

Kırgil kendisinin zaman zaman rüya tabirinde bulnduğuna uncak bunun ne medyum, ne kahin, ne de falcılıkla alakası olmadığını belirteek, “Biz bazı sevgidimiz ve durumuna üzüldüğümüz kişilerle ilgili istiareye yatıp onlarla ilgili gördüğümüz rüyaları yorumluyoruz. Bizi kimse medyumlarla, kahinlerle ve falcılarla karıştırmasın” dedi.Seyit Mehmet Emin Kırgil, ünlü sanatçı Murat Göğebakan’ın sağlıklı iken kansere yakalanacağını, kaza geçirmeden önce Almanya Başbakanı Angela Merkel’in sağlığına ve kendine dikkat etmesi gerektiğini açıklamıştı. kaynak:habervitriniSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top