Anasayfa / Magazin / İbrahim Tatlıses O Davayı Kaybetti!

İbrahim Tatlıses O Davayı Kaybetti!


MESAM davası ile ilgili çarpıcı Tweetler atan başarılı türkücü İbrahim Tatlıses avukat ve kızı tarafından açılan davada haksız bulundu.

tatlises davayı kaybetti

İbrahim Tatlıses’e MESAM Davası soruşturması açıldı ve tazminat ödenmesine karar verildi
İbrahim Tatlıses’in Mesam davası Tweetleri olay oldu. Mesam Davasına şaibe karıştığını iddia eden İbrahim Tatlıses MESAM avukatı Aslı Aslan’dan dava yedi. İbrahim Tatlıses Mesam davasından dolayı tazminat ödeyecek.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses Twitter’dan yapmış olduğu MESAM Davası ile ilgili paylaşımları, ilgili kişileri rahatsız etmiş ve davaya tabi tutulmuştu. İbrahim Tatlıses davada suçlu bulundu ve 100 bin TL’lik tazminat ödemesine karar verildi.

Bir dönemin en çok konuşulan davalarından MESAM Davası mahkemenin davayı yürütmesini durdurması İbrahim Tatlıses tarafından ağır şekilde eleştirilmişti. İbrahim Tatlıses MESAM avukatı Aslı Aslan’ın İstanbul 3. Fikri Sinaî Hukuk Mahkemesi Hakimi Habibe Aslan’ın kızı olması nedeniyle böyle bir karar verildiğini iddia etmişti.

İbrahim Tatlıses’ten şikayetçi olan anne ve kız Tatlıses’e tazminat davası açmıştı. Dava bugün görüldü ve İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi Habibe Aslan ile Aslı Aslan’ı zan altında bırakma suçundan İbrahim Tatlıses’e 100 bin TL’lik tazminat ödemesine karar verdi. kaynak: mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top