Anasayfa / Magazin / İbo’nun Eski Eşine Devasa Şok !

İbo’nun Eski Eşine Devasa Şok !


İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız sosyal medya üzerinden düzenlenen bir kampanyaya destek vermek istedi.Ayşegül Yıldız yüklü miktarda hesaba para yatırdı. Sonrasında dolandırıldığını anlayan Ayşegül Yıldız savcılığa başvurdu.

aysegul-yildiz-687

AYŞEGÜL YILDIZ DOLANDIRILDI!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız sosyal medya üzerinden bir yardım kampanyasına destek verdi. Ayşegül Yıldız kısa bir süre sonra da dolandırıldığını anladı.

Kanser tedavisi gören bir çocuk için başlatıldığı söylenen kampanyaya Ayşegül Yıldız’da destek verdi. Ayşegül Yıldız verilen hesaba para gönderdi. Fakat sonrasında dolandırıldığını anladı.

Ayşegül Yıldız, LOSEV’in sitesinden kontrol ettiğini ve Sude isminde gönderilen ve yardım istenen çocuğun adının Barış olduğunu öğrendi. Barış’ın ise hastalığını atlattığını öğrenen Ayşegül Yıldız, savcılığa başvurdu.

Dolandırıldığını anlayan Ayşegül Yıldız, çocuk için verilen telefon numaraları ve dekontlarını savcılığa iletti. Artık sosyal medyadan kimseye yardım etmeyeceğini söyleyen Ayşegül Yıldız, dolandırıcılığa da aracı ettiklerini söyledi. kaynak haberoku24Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top