Anasayfa / Magazin / HÜRREM’İN YAŞADIKLARINI MEĞER BEREN DE YAŞAMIŞ!

HÜRREM’İN YAŞADIKLARINI MEĞER BEREN DE YAŞAMIŞ!


Son yıllarda ekranların aranan yüzü haline gelen güzel oyuncu Beren Saat uzun bir aradan sonra suskunluğunu bozdu..

beren hurrem

Günaydın’dan Eylem Bilgiç’e konuşan Beren Saat’in açıklamalarının bir kısmı şöyle;

KÖPÜKLER İÇİNDE KALDIM

Reklam filmimiz iki günde çekildi. Saatlerce köpük içinde kaldım ama çok keyifli bir çekimdi. Zaten alışık olduğum bir ekiple çalıştığım için çok rahattım. İlerleyen günlerde kampanyanın diğer ayakları da gelecek.

ÖFKE NÖBETLERİM OLMAZ

Herkes gibi benim de işin stresiyle baş etme yöntemlerim var ama aslında ben sabırlı biriyim, öfke nöbetleri yaşamam. Kendimle ve seçtiğim hayatla barışığım. Öfkelendiğim ya da strese girdiğim zamanlarda ise durup nefes alıyorum.

ASIL GÜZELLİK SADELİK

Güzelliğimi korumak için herkesin yaptığından farklı bir şey yapmıyorum. Beslenmeme dikkat ediyor, egzersiz yapıyorum, kahkaha atıyorum. Ayrıca çok sevdiğim biriyle birlikteyim. Aşkın da insanı güzelleştirdiğini düşünüyorum. Bir de asıl güzelliğin sadelik olduğu görüşündeyim.

Bu dünyada beni en çok mutlu eden şey; kendimi keşfetmek oldu.

Şu sıralar Uğur Yücel’in yönettiği ’Benim Dünyam’ filminin çekimlerine devam ediyorum. Filmde görme özürlü bir kadını oynuyorum.

İLK TWEET’İMİ EYLEMLER İÇİN ATTIM

Gezi Parkı eylemlerini destekliyorum. Gösterilen tepki beni mutlu ediyor. Halk karar alma sürecine dahil olmak istiyor; bu eylemler bize bunu gösterdi.

Hayatımdaki ilk tweet’i Gezi Parkı eylemleri için attım. Çünkü artık bir şeyler söylememiz gerektiğini düşünüyorum.

Biz oyuncuların hakkını arayan ve aydın bir arkadaşımız olan Memet Ali Alabora’nın fişlenmesini kınıyorum.

MERYEM’İ ÇOK İYİ ANLIYORUM

Meryem Uzerli’nin yaşadığı tükenmişlik sendromunu çok iyi anlıyorum, kendisine çok da hak veriyorum. Zaten her zaman ’önce insan’ denmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben de dizilerde rol almaya başladığım ilk yıllarda otelde kalıyordum. Herkes setten evine, sevdiklerinin yanına dönerken; siz tek başınıza bir otel odasına dönüyorsunuz ve elinizde senaryoyla duvara bakakalıyorsunuz. Yani ben de aynı şeyleri yaşadığım için Meryem’i çok iyi anlıyorum. Ben kendimi çalışarak tedavi ettim, o ise ailesinin yanına dönmeyi tercih etti. Tek dileğim; çok iyi bir oyuncu olarak mesleğine küsmemesi. kaynak magazinci



Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top