Anasayfa / Magazin / Hülya Avşar’ın büyük pişmanlığı

Hülya Avşar’ın büyük pişmanlığı


Tv 8′ de ki Hülya Avşar Show’u sunan Avşar, pişmanlık yaşıyor. Kısa süre önce yaptırdığı botoks için ‘keşke botoks yaptırmasaydım’ dediği iddia ediliyor

198984 hulya 1

Hülya Avşar, kısa süre önce yaptırdığı botoksun pişmanlığını yaşıyor. Avşar’ın yakın çevresine, “Keşke botoks yaptırmasaydım” dediği iddia edildi. Tv8’de ‘Hülya Avşar Show”u sunan Hülya Avşar, program öncesinde forma girmek için sıkı bir spora ve diyete başladı. Bu sayede 12 kilo veren Avşar, memnuniyetini de, “Türkiye güzeli olduğum dönemde bile bu kadar güzel değildim” sözleriyle ifade etti. Ancak Avşar, yüzüne botoks ve dolgu yaptırmayı da ihmal etmedi. Ünlü bir cerraha başvuran Avşar, alnına ve göz çevresine botoks yaptırdı, kaşlarını kaldırttı. Yanaklarına ve çenesine de dolgu yaptırarak yüz şekli sivrilen sanatçı, bu operasyondan sonra sonra pişman oldu. Avşar’ın yeni görüntüsünü ekranda ve fotoğraflarda gördükten sonra, “Çok mutsuzum yaptırdığıma pişman oldum” dediği öğrenildi.

HÜLYA AVŞAR SHOW

Tüm enerjisi, doğallığı ve güzelliğiyle Hülya Avşar yenisezonda sizler için yepyeni bir show ile TV8 ekranlarında olacak.
Hülya Avşar Show hazırladığı sürprizler ve farklı konseptiyle gündüz kuşağının en iddialı ve eğlenceli programı olacak. Hülya Avşar Show 13 Ekim’de TV8’de sizlerle…
HÜLYA2
HÜLYA AVŞAR AMAN YÜZÜMÜ ÇEKMEYİN

Yürüyüş yaparak form tutan Hülya Avşar, ‘yüzünü gerdirdi’ iddialarına böyle yanıt verdi…
Belgrad ormanlarında yürüyüş yaparken objektiflere takılan Avşar, “Aman yüzümü çekmeyin botoks yaptırdığım belli olmasın” dedi.

kaynak turkiyegazetesiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top