Anasayfa / Magazin / Hülya Avşar’dan Olay Yaratan Klip

Hülya Avşar’dan Olay Yaratan Klip


Hülya Avşar’ın yeni klibi olay yaratacak.

haber resim 450543867

Klipte kendisine eşlik eden Pamir Pekin ile oldukça cesur pozlar veren Hülya Avşar şimdiden gündeme oturdu. ‘Aşk Büyükse’ adlı albümününün üçüncü klibi olan ‘A Benim Akılsızım’ adlı parçası için kamera karşısına geçen Hülya Avşar çok konuşulacak sahnelere el attı.

Klibin çekimleri Belgrad Ormanları’nda yapılırken Hülya Avşar’a Pamir Pekin eşlik etti.

Hülya Avşar, “Aşk Büyükse” adlı albümünün üçüncü klibini söz müziği Cansu Kurtçu’ya ait “A Benim Akılsızım” şarkısına çekti.

Yönetmenliğini Kemal Başbuğ’un üstlendiği klibin çekimleri Belgrad Ormanları’nda yapıldı.

Çekimlerde Avşar’a genç oyuncu Pamir Pekin eşlik etti. Bir aşk hikayesini anlatan klipte Avşar ile Pekin’in öpüşme ve Tokat sahneleri yer alıyor.

PAMİR PEKİN KİMDİR?

Doğum tarihi: 31 Mayıs 1979

Burcu: İkizler

Doğum Yeri: İstanbul

Eğitimi: Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü

Hedefi Sadece Oyunculuk Değil

“Eğer bu diziyle bir başarı gösterebilirsem, gelecekte de oyunculuk adına iyi şeyler yapmak istiyorum. Ancak tek yapmak istediğim meslek oyunculuk değil. Yapmakta olduğum tekne işi veya ağaç ile ilgili başka işlere devam etmek istiyorum. Belki de doğayla ilgili bir şeyler yaparım, belli olmaz.”

Oyunculuğa Nasıl Başladı?

Yakışıklı oyuncu üniversiteden sonra ahşap yelkenliler yapmaya başlamış. Yapımcı ve yönetmen Veli Çelik de klasik yelkenli yaptığını duyup bakmaya gelince tanışmışlar. Çelik, çekeceği dizi için Pamir’in çok uygun bir oyuncu olduğunu düşünüp kendisine teklifte bulunmuş.

Daha Önce Neredeydi?

“Komiser Nevzat ilk dizi projem. Daha önce, yani üniversitedeyken modellik yaparak başlamıştım bu işlere. Birkaç da Reklam filminde rol almışlığım vardı. Ama beni asıl tanıtan bu dizi oldu.”

Spor ve Doğa Delisi

“Yelkenliler ve yelken sporuna düşkünüm. Ağaçla, ahşapla uğraşmayı da çok seviyorum. Ayrıca rüzgar sörfü ve boks yapıyorum. Spor arabalara da fazlaca ilgim var. Kısacası spor yapmayı, sporun her dalını seviyorum. Doğaya da özel bir ilgim var. fırsat buldukça dağlara gidip kamp kurmayı, geceyi doğada geçirmeyi seviyorum. Bir de arkadaşlarımla bir araya gelip rakı içmekten gerçekten büyük keyif alıyorum.”

Kadınlarda Neye Dikkat Ediyor?

Yakışıklı oyuncu, her kadının kendine ait farklı güzellikleri olduğuna inananlardan. Pekin’e göre bir kadında mutlaka bulunması gereken özellikler ise zarafet, sağlam karakter ve abartısız dişilik.
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top