Anasayfa / Magazin / Hülya Avşar’dan Çarpıcı Açıklamalar!

Hülya Avşar’dan Çarpıcı Açıklamalar!


Hülya Avşar, hayatı hakkında çarpıcı beyanatlar yaptı!

“Dört yıl boyunca hayatıma kimse girmedi diye, sanıyor musunuz ki şımartılmadım! Karşıma çıkanlar oldu, ortamlar hazırlandı fakat 4 senedir kimseyle flört etmedim” diyen Avşar, “Ama çok şımartıldım, sevgilim olsa bu kadar şımartılmazdım” diye belirtti.

TENiSLE RUHUM ARINIYOR

Hülya Avşar, bugün TV8’de ekranlarda gösterilecek ‘Pazar Magazin’ programına özel, hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Sohbetin satır başlarından biri tenisti. Tenisle ruhunu arındırdığını söyleyen Avşar, şunları söyledi:
“Tenis oynayan çevreyle oturup kalkmaktan büyük keyif alıyorum. Benim ruhumu arındıran bir çevre. Başka bir dünyaya geçiyorum ve kimse bana ‘Hülya Avşar’ diye bakmıyor. O kadar gerçeklerle karşı karşıya kalıyorum ki o da benim kendimi, haddimi bilmeme neden oluyor.”

HER YAŞIN GÜZELLİĞİ AYRI

Her yaşın ayrı bir güzelliği olduğunu açıklayan Avşar, estetik yaptıranları da isim vermeden eleştirdi:
“Hayatın bazı şeyleri var ve bunlardan kaçamazsın. Kaçmak için de garip garip numaralara girmeye ihtiyaç yok. Her yaşın bir güzelliği var ve o yaşın kadını olacaksın” diye belirtti.

ZEHRA BÜYÜYOR

Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu’yla alakalı de açıkladı. “Zehra’nın büyüdüğünü kabul ediyorum ve mutluyum da” diyen Avşar, sözlerini aşk hayatına getirdi: “Zamanında çocuğu ihmal etme, sevgiline zaman ayır, bunlar beni çok yormuştu. Artık Zehra’nın gelmekde olduğu yaş dolayısıyla, keyfini çıkara çıkara bir aşk yaşayacağıma inanıyorum.
4 senedir flört etmedim. Ama gerçekten çok şımartıldım. Sevgilinin eksikliğini hiç hissetmedim” diye belirtti. kaynak kadinhaberleriSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top