Anasayfa / Magazin / Hülya Avşar Bakın Neresine Dövme Yaptı!

Hülya Avşar Bakın Neresine Dövme Yaptı!


Hülya Avşar’da yine bomba gibi bir olay.Hülya Avşar bu kez ne yaptı dersiniz.

Hülya Avşar, Twitter takipçileri ile çenesinin altına yaptırdığı yıldız dövmeyi tartıştı. İşte Hülya Avşar’ın espirilerini anlamayan takipçileri ile büyük imtihanı.

Sivri dilli Avşar geçtiğimiz günlerde sosyal medyada bir takipçisiyle kavga mı etti? Hülya Avşar takipçisiyle neden kavga etti. Hülya Avşar bazı twitter takipçileriyle sürekli kavga halinde aman sakin ol Hülya dur bakalım. Sosyal Medya’yı aktif olarak kullanan JHülya Avşar’ın dövmesi olay oldu. Çenesindeki dövmeyi bazılarının beğenmediğini söyleyen Hülya küplere bindi..

Hülya Avşar’dan dövme tartışmasına açıklama geldi. Twitter takipçileriyle sürekli kavga halinde olan Hülya Avşar’dan açıklama geldi. Hülya çokk şikayetçi çok..

Hülya Avşar “Twitter takipçileriyle sürekli kavga halindeyim çünkü yaptığım esprileri anlayamayanlar oluyor. Ben de onların beni takip etmelerini istemediğim için öyle davranıyorum.” dedi.

“NASIL YEDİLER? İNANAMADIM!”

Sözlerine devam eden Hülya Avşar “Çenemdeki dövmeyi bir türlü beğenemediler ama kimsenin beğenisine göre hareket edecek değilim. Ben de onlara inat bir şaka yapmak istedim ve gidip siyah kalemle boyadım. Bunu yediler! Delirdim, daraldım. `Buna inananlar beni takipe etmekten vazgeçsinler.` dedim.” dedi. kaynak ahaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top